Komen iets leuks tegen waar we zelf dus geen verklaring voor hebben.
Heb ik mijn favoriten opgeslagen, het volgene adres;
Tur 1
5164 Seeham AUT (Oostenrijk)
Is de plaats waar ik werk
In de favoritenaanduiding geeft Nüvi aan een afstand van 742,7 Km.
Okay dan nog niets aan de hand.
Deel ik het navigatiescherm door rechts onderin op de aanwijzing te drukken,verschijnt er een kleinere kaart met daarnaast de omschrijving waar af te slaan etc., en scroll dan naar beneden tot de eindbestemming
Op het moment dat ik bij de eindbestemming ben, is de totale afstand ineens 1078 Km
Het scheelt maar 336 km, maar toch een beetje vreemd of niet dan?
Of heeft dat te maken met het feit dat er een tolerantie in de software zit.
Bedoel hoef het bij mijn baas waar ik met Trimble systemen werk t.b.v seismologie niet te proberen om zo'n afwijking mee te brengen.
Oh ja voor diegenen die het willen checken (mag ook met een ander type).
Vertrekadres is Oldengaerde 44 Roden
Afstanden ongelijk in de Nüvi 350
Jep, wat V-Max zegt klopt.
De afstand in de favorieten is in vogelvlucht. De route via de weg is afhankelijk van je instelling "kortste" of "snelste" route.
Op de afbeelding staat dat de camping 865 km verwijdert is in vogelvlucht. Na de "snelste" routeberekening is dit 1095 km. Na de "kortste" routeberekening is dit 1089 km
Als je na het inbrengen van een route op de aankomsttijd drukt dan kom je op de "reisinfo" pagina uit. Daar kun je meteen de te rijden afstand aflezen ( rechts boven naast het vlaggetje ).
Je hoeft dan niet naar het einde van de route te scrollen in de "volgende afslag" pagina
De afstand in de favorieten is in vogelvlucht. De route via de weg is afhankelijk van je instelling "kortste" of "snelste" route.
Op de afbeelding staat dat de camping 865 km verwijdert is in vogelvlucht. Na de "snelste" routeberekening is dit 1095 km. Na de "kortste" routeberekening is dit 1089 km
Als je na het inbrengen van een route op de aankomsttijd drukt dan kom je op de "reisinfo" pagina uit. Daar kun je meteen de te rijden afstand aflezen ( rechts boven naast het vlaggetje ).
Je hoeft dan niet naar het einde van de route te scrollen in de "volgende afslag" pagina
Groetjes Nicci
Nuvi 350 ( RIP )
Nuvi 1490T
Nuvi 1240 (voor moeder de vrouw)
Nuvi 350 ( RIP )
Nuvi 1490T
Nuvi 1240 (voor moeder de vrouw)
Mag ik het roepen??????
Stom stom stom en nog eens ....
I.p.v te denken in satelietnavigatie, zat ik te denken in zeg maar Routenetnavigatie.
Ja en routenet geeft natuurlijk alleen de wegen aan.
Nu ik weer een beetje wakker ben geschud, klopt het natuurlijk.
Als ik bij het inmeten voor seismologisch onderzoek van punt A Naar B moet, geeft een Trimble of een Leica ook eerst de rechte lijn aan.
Moet ik echter een blokkie omlopen, wat bijvoorbeeld in Oostenrijk kan gev=beuren i.v.m. pieken en dalen wordt de te volgen lijn ook langer en of korter naar gelang hoe ik loop.
Wat kan een mens toch vastzitten in denkpatronen
Vmax en Nicci bedankt, ik ben weer wakker
Stom stom stom en nog eens ....
I.p.v te denken in satelietnavigatie, zat ik te denken in zeg maar Routenetnavigatie.
Ja en routenet geeft natuurlijk alleen de wegen aan.
Nu ik weer een beetje wakker ben geschud, klopt het natuurlijk.
Als ik bij het inmeten voor seismologisch onderzoek van punt A Naar B moet, geeft een Trimble of een Leica ook eerst de rechte lijn aan.
Moet ik echter een blokkie omlopen, wat bijvoorbeeld in Oostenrijk kan gev=beuren i.v.m. pieken en dalen wordt de te volgen lijn ook langer en of korter naar gelang hoe ik loop.
Wat kan een mens toch vastzitten in denkpatronen
Vmax en Nicci bedankt, ik ben weer wakker