Hallo,
Ik wil een GPX file(track - geen route) omzetten naar OV2 formaat.
Tot hier toe geen vragen...
Echter, blijft de OV2 file dan ook een track of gaat de TomTom hier dan waypoints van maken en zelf de track gaan omrekenen naar een route?
Gr,
Harre
Omzetten GPX naar OV2 - behouden track
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Omzetten GPX naar OV2 - behouden track
Een OV2-bestand bevat alleen waypoints; geen track of route, en een TomTom gaat er niets aan berekenen...
Het itn-formaat is voor routes; die worden wel altijd herberekend.
Het itn-formaat is voor routes; die worden wel altijd herberekend.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Omzetten GPX naar OV2 - behouden track
Duidelijk antwoord Dus geen OV2 bestand gebruiken dan.
Kan Tom Tom dan helemaal niet overweg met tracks?
Zou voor 4x4 gebruik zijn, dus de GPS mag niet zelf gaan omrekenen.
Hij moet aangeven zoals getekend in Basecamp.
Ikzelf heb een GPSMAP 60 maar wil de track delen met andere rijders die enkel Tom Tom hebben.
Kan Tom Tom dan helemaal niet overweg met tracks?
Zou voor 4x4 gebruik zijn, dus de GPS mag niet zelf gaan omrekenen.
Hij moet aangeven zoals getekend in Basecamp.
Ikzelf heb een GPSMAP 60 maar wil de track delen met andere rijders die enkel Tom Tom hebben.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Omzetten GPX naar OV2 - behouden track
Nee, TT kan niets met tracks. Op zich is het gebruik van een OV2-bestand niet eens zo'n gek idee; met genoeg punten krijg je een kruimelspoor wat redelijk goed te volgen is, alleen zonder de lijntjes tussen de punten en zonder aanwijzingen. Met JaVaWa RTWtool kun je de track omzetten naar zo'n kruimelspoor, waarbij de waypoints gelijkmatig verdeeld kunnen worden over de track.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Omzetten GPX naar OV2 - behouden track
en gaat de TT dan proberen om tussen elk waypoint een route te maken(navigeren) of zie je dan enkel de waypoints op je scherm(zonder navigatie - voorkeur)?
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Omzetten GPX naar OV2 - behouden track
Dat laatste.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- GPS Expert
- Berichten: 3299
- Lid geworden op: 24 jan 2013 22:41
- Locatie: Amsterdam, Apeldoorn, Havelte, Hilversum, Hoensbroek, Leusden, Privé les of GPS Helpdesk
- Contacteer:
Re: Omzetten GPX naar OV2 - behouden track
En het principe heet de hermanizer methode: http://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=28358
Marco
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Omzetten GPX naar OV2 - behouden track
Klopt. Als je werkt met Tyre Pro kan het tegenwoordig ook meteen vanuit Tyre. Je ziet telkens 1-2-3-4-5-1-2-3-4-5-1- etc als te volgen punten. Niet ideaal, maar kán wel.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp