Dat is het verschil tussen een track met Garmin die gewoon in beeld blijft, zonder gebruik te maken van een kaart.
Die 10-tallen km's kan alleen voorkomen als je inderdaad off-road gaat. Iets wat de TomTom niet kan, deze volgt de TRACK en maakt gebruik van bestaande wegen op de kaart. Dus als je een shortcut neemt door een bos, gaat de TT omrijden over begaanbare wegen.
Echer, dat is hier niet het geval.
Geimporteerd GPX bestand in TomTom wijkt af van origineel
Re: Geimporteerd GPX bestand in TomTom wijkt af van originee
BMW R60/Steib, xChallenge, xCountry, 1150GS
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3862
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Geimporteerd GPX bestand in TomTom wijkt af van originee
Mr. M schreef:PDF met tabel: https://forum.gps.nl/download/file.php?id=4450
In de PDF met tabel staat nog steeds 29 / 30 en 31 harde punten......JaVaWa schreef:Zijn er allemaal 29. Als je in Excel een cel met tekst en cijfers dmv slepen kopieert naar onderliggende cellen hoogt Excel het getal automatisch op...GPS Expert schreef:Ow en let ff op de 29/30/31 harde punten
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Geimporteerd GPX bestand in TomTom wijkt af van originee
Bij mij lokaal niet ...
BMW R60/Steib, xChallenge, xCountry, 1150GS
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+