Ik heb vorige week een route gemaakt,die ik ook op roadbook moest zetten,hiervoor gebruik ik Google Earth en streetview,maar ik heb nu ondervonden dat er gebieden zijn ,die in het begin van het jaar nog zichtbaar waren in streetview nu niet meer te zien zijn,je krijgt enkel nog grondniveau te zien,en daar kan je niets mee
Het gaat over de omgeving van Koersel,en daar zijn zelfs N wegen niet meer zichtbaar in streetview
bv het kruispunt De Nieuwe Dijk-Halstraat altijd zichtbaar geweest nu niet meer
of de N719 het rondpunt aan de Guldensporenlaan-lillosesteenweg,altijd zichtbaar geweest nu niet meer
Heeft iemand dat nog voor gehad of zijn ze iets aan het wijzigen in Google streetview?
Gebieden verdwenen inStreetview
Gebieden verdwenen inStreetview
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Gebieden verdwenen inStreetview
het lijkt er inderdaad op dat ze iets aan het wijzigen zijn, of dat tijdelijk is of niet ???
Ik heb de genoemde punten eerder niet bekeken maar heb nu Koersel, kruispunt De Nieuwe Dijk-Halstraat
eerst in GE Pro opgezocht en het streetview mannetje er naar toe gesleept (straten waren blauw dus Streetview) en inderdaad, alleen grondnivo beeld.
Daarna in de nieuwe GE Web hetzelfde adres opgezocht, ik pak het mannetje vast en de tekst verschijnt "select a lokation highlighted in blue to enter streetview" , die kruising en beide wegen zijn blauw. Zet het mannetje neer en de tekst verschijnt "no streetview data is available here"
Je kunt een melding doen bij Google via Feedback. In de desktop versie van GE via Help - Feedback , in de Web versie via Menu (3 streepjes linksboven) Feedback.
Ik heb de genoemde punten eerder niet bekeken maar heb nu Koersel, kruispunt De Nieuwe Dijk-Halstraat
eerst in GE Pro opgezocht en het streetview mannetje er naar toe gesleept (straten waren blauw dus Streetview) en inderdaad, alleen grondnivo beeld.
Daarna in de nieuwe GE Web hetzelfde adres opgezocht, ik pak het mannetje vast en de tekst verschijnt "select a lokation highlighted in blue to enter streetview" , die kruising en beide wegen zijn blauw. Zet het mannetje neer en de tekst verschijnt "no streetview data is available here"
Je kunt een melding doen bij Google via Feedback. In de desktop versie van GE via Help - Feedback , in de Web versie via Menu (3 streepjes linksboven) Feedback.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Gebieden verdwenen inStreetview
Bedankt ga het melden,ik ben al blij dat het niet overal is,want ik gebruik dat enorm veel.
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.