Ik wil een wandeltoer voorstellen op Visorando.com
Heb een Garmin GPSMap 64S, waarmee ik 2 GPX bestanden heb gemaakt: de track en de waypoints. Bij deze laatste heb ik op papier een aantal nota's gezet.
Nu kan ik alleen de track importeren in Visorando. Dus niet zo nuttig. Bij de waypoints krijg ik de melding dat het bestand geen correcte structuur heeft. Idem voor ReitUndWanderkarte.
Iemand een idee hoe ik dit kan oplossen? Heb de bestanden al in MS Word vergeleken maar zie niet zo direct wat ik kan doen (en bewaren als GPX gaat hier ook niet)
GPX bestand heeft niet de correcte structuur?
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 169
- Lid geworden op: 1 aug 2006 12:24
- Locatie: Neufvilles, België
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18235
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: GPX bestand heeft niet de correcte structuur?
Ik denk eerder dat Visorando en ReitUndWanderkarte gewoon niets met waypoints kunnen en alleen GPX-bestanden met tracks accepteren. Kun je het bestand wel inlezen met Garmin BaseCamp?
Een GPX-bestand hier toevoegen aan je bericht kan overigens prima.
Een GPX-bestand hier toevoegen aan je bericht kan overigens prima.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 169
- Lid geworden op: 1 aug 2006 12:24
- Locatie: Neufvilles, België
Re: GPX bestand heeft niet de correcte structuur?
In Basecamp kan ik het inlezen
Ik zie geen knop om het in bijlage te zetten?
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="GPS Visualizer Sandbox https://www.gpsvisualizer.com/draw/" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
<wpt lat="46.297729" lon="5.856564">
<name>083</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.297299" lon="5.862918">
<name>084</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.302176" lon="5.862124">
<name>085</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.304031" lon="5.862095">
<name>086</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.304313" lon="5.862985">
<name>087</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.30203" lon="5.871856">
<name>088</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.299542" lon="5.874599">
<name>089</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.298702" lon="5.875665">
<name>090</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.296132" lon="5.877346">
<name>091</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.28874" lon="5.88026">
<name>092</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.287266" lon="5.883969">
<name>093</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.283296" lon="5.885587">
<name>094</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.281989" lon="5.884488">
<name>095</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.27497" lon="5.877249">
<name>096</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.277274" lon="5.874232">
<name>097</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.276485" lon="5.867124">
<name>098</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.275882" lon="5.866008">
<name>099</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.273835" lon="5.863909">
<name>100</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.272363" lon="5.863051">
<name>101</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.274572" lon="5.860678">
<name>102</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.27591" lon="5.858328">
<name>103</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.282827" lon="5.857223">
<name>104</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.283808" lon="5.854781">
<name>105</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.288319" lon="5.859285">
<name>106</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.29468" lon="5.857541">
<name>107</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.295966" lon="5.856928">
<name>108</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.29773" lon="5.856503">
<name>109</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
</gpx>
Ik zie geen knop om het in bijlage te zetten?
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="GPS Visualizer Sandbox https://www.gpsvisualizer.com/draw/" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
<wpt lat="46.297729" lon="5.856564">
<name>083</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.297299" lon="5.862918">
<name>084</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.302176" lon="5.862124">
<name>085</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.304031" lon="5.862095">
<name>086</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.304313" lon="5.862985">
<name>087</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.30203" lon="5.871856">
<name>088</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.299542" lon="5.874599">
<name>089</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.298702" lon="5.875665">
<name>090</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.296132" lon="5.877346">
<name>091</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.28874" lon="5.88026">
<name>092</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.287266" lon="5.883969">
<name>093</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.283296" lon="5.885587">
<name>094</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.281989" lon="5.884488">
<name>095</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.27497" lon="5.877249">
<name>096</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.277274" lon="5.874232">
<name>097</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.276485" lon="5.867124">
<name>098</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.275882" lon="5.866008">
<name>099</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.273835" lon="5.863909">
<name>100</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.272363" lon="5.863051">
<name>101</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.274572" lon="5.860678">
<name>102</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.27591" lon="5.858328">
<name>103</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.282827" lon="5.857223">
<name>104</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.283808" lon="5.854781">
<name>105</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.288319" lon="5.859285">
<name>106</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.29468" lon="5.857541">
<name>107</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.295966" lon="5.856928">
<name>108</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
<wpt lat="46.29773" lon="5.856503">
<name>109</name>
<sym>Flag, Blue</sym>
</wpt>
</gpx>
Renée
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18235
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: GPX bestand heeft niet de correcte structuur?
Als je op "Reageer" klikt, of als je "Snel reageren" gekozen had op "Volledige bewerker" klikt krijg je een venster met meer mogelijkheden, waaronder de knop "Bijlage toevoegen":
Wat het bestand betreft: als BaseCamp het kan inlezen mankeert er absoluut niets aan de structuur (BaseCamp is namelijk erg streng qua bestandsstructuur)
Wat het bestand betreft: als BaseCamp het kan inlezen mankeert er absoluut niets aan de structuur (BaseCamp is namelijk erg streng qua bestandsstructuur)
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18235
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: GPX bestand heeft niet de correcte structuur?
Zo dus:
Het bestand is prima, maar Visorando en ReitUndWanderkarte kunnen er niets mee...
Ze geven wel een onjuiste melding: het bestand is niet fout, er zit alleen niet de info in die ze willen hebben.
Het bestand is prima, maar Visorando en ReitUndWanderkarte kunnen er niets mee...
Ze geven wel een onjuiste melding: het bestand is niet fout, er zit alleen niet de info in die ze willen hebben.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 169
- Lid geworden op: 1 aug 2006 12:24
- Locatie: Neufvilles, België