Tips voor POI-bestanden
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Tips voor POI-bestanden
'Points of interest' zijn een verzameling van interessante locatie die als zodanig, als groep, in een GPS gezet worden. Een voorbeeld zijn de flitspaalbestanden.
Hieronder graag tips voor dergelijke bestanden: waar kun je ze vinden??
Hieronder graag tips voor dergelijke bestanden: waar kun je ze vinden??
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- elsinga
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 10102
- Lid geworden op: 8 jun 2004 15:00
- Locatie: N52 55.981 E5 51.058
- Contacteer:
De belangrijkste: www.poiloader.com (verzamelsite). Maar op www.elsinga.net/links staan nog veel meer verzamelingen gelinkt.
Heb ik gisteren gedaan, was ik opeens alle flitspalen kwijt.BigTaz schreef:Er is toch al een bestand van ruim 1100 RABObank punten, up te loaden via poihandler.comRabobank
Daarna alle flitspalen en Rabobank in een keer ge-upload.
Ik wist niet dat, wanneer je poi's upload, de huidige poi's overschreven worden.
Als ik op find druk, krijg ik een optie eten, hotel...enz. Wanneer ik die kies, krijg ik een aantal opties, waaronder geldautomaat.
Mijn vraag is nu: kan ik deze inhoud wissen en daar evt. nederlandse geldautomaten in zetten.
Groetjes uit Bergen op Zoom,
Paul.
TomTom Rider 550 op een Suzuki V-STROM DL 1050 XT
Paul.
TomTom Rider 550 op een Suzuki V-STROM DL 1050 XT
- dutchgixxer
- WayPoint relatie
- Berichten: 659
- Lid geworden op: 19 mar 2004 14:55
- Locatie: Friesland
Een vraag: Ik heb een map aangemaakt met daarin de *.bmps en de *.csv file. Met de garmin poi loader de inhoud van de map over gezonden naar de 2720.
Als ik nu in de gps "eigen nuttige punten" zie ik de poi's terug. Maar hoe zorg ik er nu voor dat ik een melding krijg wanneer ik in de buurt kom van de flitspalen ? Ook de icoontjes zie ik niet op het gps scherm terug. Welke instelling moet ik verder nog maken in de GPS ??
Alvast bedankt voor de hulp.
Als ik nu in de gps "eigen nuttige punten" zie ik de poi's terug. Maar hoe zorg ik er nu voor dat ik een melding krijg wanneer ik in de buurt kom van de flitspalen ? Ook de icoontjes zie ik niet op het gps scherm terug. Welke instelling moet ik verder nog maken in de GPS ??
Alvast bedankt voor de hulp.
- dutchgixxer
- WayPoint relatie
- Berichten: 659
- Lid geworden op: 19 mar 2004 14:55
- Locatie: Friesland
Poi points
Hallo,
Mijn vraag: is het mogelijk om zelf POI Points te maken.
GR:Fre.
Mijn vraag: is het mogelijk om zelf POI Points te maken.
GR:Fre.
Everbody is fast on a bike, but those who coming home they are the real champions.
- elsinga
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 10102
- Lid geworden op: 8 jun 2004 15:00
- Locatie: N52 55.981 E5 51.058
- Contacteer:
Ja, zie de handleiding op www.elsinga.net/378 .
Beste robert,elsinga schreef:Ja, zie de handleiding op www.elsinga.net/378 .
Bedankt voor de info, ik heb al wat zitten te oefenen met Exel.cvs bestand
maar is toch niet gemakkelijk en mijn tech engels is ook niet mijn sterkste kant. Maar voor proef wil ik een poi maken van:
<N51 24.875>,<E6 01.922>,["]<fretest>[@<280>]["]
Maar dan zit hij heel ergens anders op een blanco kaart, maar plak je de code in een vak of word deze opgesplitst in meerde vakken.
GR:Fre
Everbody is fast on a bike, but those who coming home they are the real champions.
ik kom op molenberg in sevenum ???
heb er ook nog geen verstand van, maar als ik in diverse gedownloade .csv poi-bestanden kijk, zie je bijv. de volgende code (voor een pin-automaat in zwolle:
6.0487,52.5221,"[Zwolle] Petuniaplein 7"
6.0487 = oost coordinaat, maar dan zonder de E ervoor
52.5221 = Noord coordinaat, maar dan zonder de N ervoor
"[Zwolle] Petuniaplein 7" = dus de plaats en straatmelding
de 3 waarden worden gescheiden door een ,
en ze staan alllemaal achter elkaar in de A kolom van excel
heb ook de flitspalen zitten bekijken om te zien hoe ze nu de max. snelheid weten per flitskast, daar ben ik nog niet achter (nu heb ik dat voor mijn eigen te maken POI niet nodig, maar wil het wel graag weten )
heb er ook nog geen verstand van, maar als ik in diverse gedownloade .csv poi-bestanden kijk, zie je bijv. de volgende code (voor een pin-automaat in zwolle:
6.0487,52.5221,"[Zwolle] Petuniaplein 7"
6.0487 = oost coordinaat, maar dan zonder de E ervoor
52.5221 = Noord coordinaat, maar dan zonder de N ervoor
"[Zwolle] Petuniaplein 7" = dus de plaats en straatmelding
de 3 waarden worden gescheiden door een ,
en ze staan alllemaal achter elkaar in de A kolom van excel
heb ook de flitspalen zitten bekijken om te zien hoe ze nu de max. snelheid weten per flitskast, daar ben ik nog niet achter (nu heb ik dat voor mijn eigen te maken POI niet nodig, maar wil het wel graag weten )
Zumo 550 : Ducati Multistrada 1200 S Touring 2012 & Renault clio TCE collection
Edge705HR : RB Xeon 600 ; RB ProSL 3000 (en nog 3 fietsen)
Edge705HR : RB Xeon 600 ; RB ProSL 3000 (en nog 3 fietsen)