Route mapsource doet vreemd
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 8
- Lid geworden op: 7 mar 2005 13:07
Route mapsource doet vreemd
Ik heb een route uitgezet maar deze gaf onderweg regelmatig twee wegen aan die er niet waren hoe komt dat.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Route mapsource doet vreemd
we hebben hier helaas geen helderzienden aan boord (bij mijn weten)
als je een nuttig antwoord wilt krijgen zul je veel meer info moeten geven.
welke Mapsource versie, welke kaart en kaartversie, welke gps, evt welke firmware versie, zelfde kaart in de gps? , hoe heb je de route gemaakt/gedownload/? , waar heb je de vreemde effecten gehad , etc. etc.
als je een nuttig antwoord wilt krijgen zul je veel meer info moeten geven.
welke Mapsource versie, welke kaart en kaartversie, welke gps, evt welke firmware versie, zelfde kaart in de gps? , hoe heb je de route gemaakt/gedownload/? , waar heb je de vreemde effecten gehad , etc. etc.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Route mapsource doet vreemd
is dit een Zumo 550 ?,zo ja dan is dit eigen aan het toestel,hij verbindt gewoon twee viapunten,en de eigenlijke route is er ook nog,en onder het rijden heb je er eigenlijk geen last van,want je pijl blijft op de juiste route, heb ook al voor gehad dat er een kriskras van van lijnen te zien waren maar als je het kruispunt nadert dat alles weg is en de juiste route blijft.
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
Re: Route mapsource doet vreemd
Of een lagere versie van Mapsource downloaden en installeren. 6.15.7 bv.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route mapsource doet vreemd
Nee, dat is het niet. Ik heb er nooit last van; wel gebruik ik nog steeds MapSource 6.13.7polmcfree schreef:zo ja dan is dit eigen aan het toestel
Het ligt aan de huidige versie van MapSource; bij andere toestellen veroorzaakt die ook wel eens extra lijnen.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Route mapsource doet vreemd
Misschien "gewoon" een verouderde kaartversie? Op mijn 2610 met CN2009, kom ik dit ook steeds meer tegen.....
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route mapsource doet vreemd
Nee, waarom zou dat moeten uitmaken? Bij routes gemaakt in een andere kaartversie dan die op het toestel zou het kunnen voorkomen, maar zo'n route werkt toch niet op de 2610?
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 8
- Lid geworden op: 7 mar 2005 13:07
Re: Route mapsource doet vreemd
Het gaat om toestel streetpilot 2820 versie 6.16.3 NT v9 route gewoon uitgezet en enkele dubbele wegen die er niet zijn.
GR Ad
GR Ad
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route mapsource doet vreemd
Ik zou gewoon MapSource 6.13.7 gebruiken. Nieuwere versies zien er misschien wat gelikter uit, maar kunnen niet meer. (ja, overbodige strepen trekken...)
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Route mapsource doet vreemd
Ik gebruik voor zowel de SP2820 als de Zumo 550 mapsource versie6.13.7. Nooit last van de lijnen die tussen via punten spontaan ontstaan. Met versie 6.13.3 had ik hier wel last van.
Dus 6.13.7 installeren (http://forum.gps-expert.nl/viewtopic.php?t=124) en dan je kaarten converteren met het tooltje van JaVaWa (http://www.javawa.nl/mapreverseconverter.html) en je bent weer een gelukkig mens
Dus 6.13.7 installeren (http://forum.gps-expert.nl/viewtopic.php?t=124) en dan je kaarten converteren met het tooltje van JaVaWa (http://www.javawa.nl/mapreverseconverter.html) en je bent weer een gelukkig mens
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route mapsource doet vreemd
Bij NT V9 hoeft er niets geconverteerd te worden, die staat nog in het "oude" formaat.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Route mapsource doet vreemd
getest op, 5 zumo 550 en allemaal lijnen,getest op 3 Zumo 660 en geen lijnen,getest op 1 Zumo 220 en geen lijnen,allemaal NT2011.4 en de laatste firmware ,de vraag voorgelegd aan Point 2 in paal en daar zegden ze dat dit eigen is aan de 550JaVaWa schreef:Nee, dat is het niet. Ik heb er nooit last van; wel gebruik ik nog steeds MapSource 6.13.7polmcfree schreef:zo ja dan is dit eigen aan het toestel
Het ligt aan de huidige versie van MapSource; bij andere toestellen veroorzaakt die ook wel eens extra lijnen.
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route mapsource doet vreemd
Er zijn anders ook voorbeelden te vinden op het forum waar het ook bij de 220 en de 660 optreedt, en de TS heeft een 2820...
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 8
- Lid geworden op: 7 mar 2005 13:07
Re: Route mapsource doet vreemd
Bedankt voor de reacties maar hoe zet ik het oude versie weer terug?
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Route mapsource doet vreemd
via deze site: http://forum.gps-expert.nl/viewtopic.php?t=124
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820