routes met harde punten op Garmin 390
routes met harde punten op Garmin 390
Ik heb enkele routes op mijn Garmin gezet met enkele "hard" tussenpunten. Wil ik nu een route gaan rijden en wilde eerst de kaart even bekijken, dan zie ik dat het eerste stuk van mijn te rijden route gewoon in Lila te zien is maar de rest van de route veel donkerder van kleur te zien is, net alsof er en missing gebeurd is. Ik heb in het totaal een 10-tal routes klaar staan voor mijn verlof en bij elke route doet zich hetzelfde voor. Volgens basecamp is alles ok. Maar is dit ook OK?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: routes met harde punten op Garmin 390
je wilde die ene route gaan rijden;
als je dat nu doet dan merk je vanzelf of alles goed gaat of niet
als je dat nu doet dan merk je vanzelf of alles goed gaat of niet
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2589
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: routes met harde punten op Garmin 390
@MangoMango schreef:Ik heb enkele routes op mijn Garmin gezet met enkele "hard" tussenpunten. ...Volgens basecamp is alles ok. Maar is dit ook OK?
Voor gebruiksvragen en -antwoorden ligt de klik Helpdesk meer voor de hand
want dit forumdeel is voor als je vooral voor in de auto en/of op de motor een GPS zoekt