1001 Routes
Waarom de routes niet op 2 of 3 SD-kaartjes gezet, bijvoorbeeld Benelux en evt Duitsland op SD-1 en de rest op SD-2 dan zou je de problemen dus niet moeten hebben.
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Dat is natuurlijk ook een optie, maar je weet dat velen het liefst alles in één keer op het toestel willen hebben. Kijk maar eens naar de vele topics waarin men klaagt over dat heel Europa niet meer op het toestel past (terwijl er maar weinigen zijn die de hele kaart ook daadwerkelijk nodig hebben).
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 40
- Lid geworden op: 4 jul 2008 11:52
- Locatie: Zwolle
Goede, tijdelijke, oplossing
Lees ik bij toeval op de site van Onroute een zeer bruikbare oplossing voor het probleem.
Lees even de volgende instructie:
http://www.onroute.nl/page/faq/89/12
gr. gerard
Lees even de volgende instructie:
http://www.onroute.nl/page/faq/89/12
gr. gerard
Vr.gr.Gerard
Goldwing GL1800, Zumo 395, Forerunner310XT.
Goldwing GL1800, Zumo 395, Forerunner310XT.
Re: 1001 Routes
Ik heb net het SD kaartje 1.20 gekocht en in mijn Zumo 550 gezet. Ik ga natuurlijk druk volgens de handleiding aan het werk. U raad het misschien de Zumo valt uit. Nou ja, ik zal wel wat verkeerd doen. Na 10 geprobeerd te hebben, vermoed ik dat m'n trouwe Zumo de geest gaat geven. Nou dan toch maar op het forum gaan kijken of ik de enige ben.
Hier lees ik dat ik niet de enige ben, aan het probleem wordt gewerkt. Weet iemand wanneer het probleem is opgelost, want er moet nog gewerkt worden met een tijdelijke oplossing.
Als het echt niet anders kan, dan had ik een bijsluiter verwacht. Dat scheelt heel wat.......
Hier lees ik dat ik niet de enige ben, aan het probleem wordt gewerkt. Weet iemand wanneer het probleem is opgelost, want er moet nog gewerkt worden met een tijdelijke oplossing.
Als het echt niet anders kan, dan had ik een bijsluiter verwacht. Dat scheelt heel wat.......
Re: 1001 Routes
Zijn die routes ook ergens op de PC te bekijken??
Ik snap dat ze alleen op het toestel werken, maar als ik op vakantie ga wil ik vooraf die routes toch even wat nauwkeuriger bekijken. Liefst op een wat groter scherm.
Dan kan ik tevoren wat aantekeningen maken en uitzoeken welke een beetje in de buurt zitten van onze reisroute
Ik snap dat ze alleen op het toestel werken, maar als ik op vakantie ga wil ik vooraf die routes toch even wat nauwkeuriger bekijken. Liefst op een wat groter scherm.
Dan kan ik tevoren wat aantekeningen maken en uitzoeken welke een beetje in de buurt zitten van onze reisroute
Zumo660, 2610 & Vstrom, Map60C op de ATB
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: 1001 Routes
http://www.onroute.nl/page/product/1001 ... cificaties
citaat: De routes kunnen NIET naar de computer c.q. in mapsource/basecamp ingelezen worden en zijn louter bedoeld voor gebruik in het toestel zelf. De SD-kaart is beveiligd tegen copieren: de routes functioneren alleen op die SD-kaart.
citaat: De routes kunnen NIET naar de computer c.q. in mapsource/basecamp ingelezen worden en zijn louter bedoeld voor gebruik in het toestel zelf. De SD-kaart is beveiligd tegen copieren: de routes functioneren alleen op die SD-kaart.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: 1001 Routes
De routes schijnen van de site http://www.gpstracks.nl te komen. Kijk daar dus eens.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: 1001 Routes
Beetje vreemd dat er niet een goed overzicht is van al die routes.
Vele routes hebben dan ook nog aardige fantasienamen, zodat je ook niet weet waar de route ongeveer te vinden is en waar je dan vervolgens ongeveer gaat rijden.
Inderdaad staan er een aantal op GPS tracks, maar als ik daar eerst moet gaan zoeken, kan ik ze net zo snel zelf even downloaden en dan is de handigheid van het kaartje weer zoek.
je kunt ze natuurlijk een voor een activeren en dan op een ANWB routekaart gaan teken, maar ja dat is een beetje overdreven
Ik kreeg het kaartje bij de aankoop van een Zumo660, dus het spreekwoord van het gegeven paard gaat vast wel op
Maar ik zie ook een adviesprijs van €79,00 staan en dan mag je toch wel iets meer verwachten?
Vele routes hebben dan ook nog aardige fantasienamen, zodat je ook niet weet waar de route ongeveer te vinden is en waar je dan vervolgens ongeveer gaat rijden.
Inderdaad staan er een aantal op GPS tracks, maar als ik daar eerst moet gaan zoeken, kan ik ze net zo snel zelf even downloaden en dan is de handigheid van het kaartje weer zoek.
je kunt ze natuurlijk een voor een activeren en dan op een ANWB routekaart gaan teken, maar ja dat is een beetje overdreven
Ik kreeg het kaartje bij de aankoop van een Zumo660, dus het spreekwoord van het gegeven paard gaat vast wel op
Maar ik zie ook een adviesprijs van €79,00 staan en dan mag je toch wel iets meer verwachten?
Zumo660, 2610 & Vstrom, Map60C op de ATB
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: 1001 Routes
Het lastige is dat de oorzaak in de firmware van de zumo zit, en niet in de routeSD als zodanig.. We hebben er wel melding van gemaakt, maar dat heeft nog niet tot oplossing geleid. Ondertussen werkt de workaround overigens prima, dus ik zou adviseren daarmee te werken. Sorry!
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Re: 1001 Routes
Klopt het dat bij Rondje Hoge Veluwe mijn Zumo 660 niet vraagt om naar het begin te navigeren? Of zit er iets niet goed in mijn Zumo? Bij andere routes wordt navigatie naar start wel voorgesteld...