Ik heb enkele weken geleden 4 routes uitgezet in Mapsource en deze geladen in mijn Zümo 660. Nu is mijn computer kapot gegaan, nieuwe harde schijf gekregen en Mapsource opnieuw geïnstalleerd, met alle kaarten.
Ik wilde de routes weer op Mapsource zetten om op te slaan op de computer. Wanneer ik aangeef dat de routes overgezet moeten worden, zie ik honderden waypoints staan en een heel slechte weergave van de route. Hoe kan dat? Wat doe ik fout?
vn Zümo naar computer (Mapsource)
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2593
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: vn Zümo naar computer (Mapsource)
probeer het nog eens door alleen de routes naar de computer te uploaden
Dus niet de waypoints, want dan krijg je alle waypoints die op je Garmin staan mee.
Houd er rekening mee dat er misschien verschil in kaartmateriaal is tussen de computer en de Garmin. Dan krijg je ook verschillen te zien in weergave van een route. OnRoute Motorkaart of City Navigator Europe kan nogal wat uitmaken.
Dus niet de waypoints, want dan krijg je alle waypoints die op je Garmin staan mee.
Houd er rekening mee dat er misschien verschil in kaartmateriaal is tussen de computer en de Garmin. Dan krijg je ook verschillen te zien in weergave van een route. OnRoute Motorkaart of City Navigator Europe kan nogal wat uitmaken.
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Re: vn Zümo naar computer (Mapsource)
Ik heb alleen de routes aangevinkt en het dezelfde kaart (Motorkaart) geselecteerd. Dus precies zoals je schrijft.Maar ik zal het nog wel eens proberen. In ieder geval bedankt voor je reactie.