Kent OR de Posbank niet?
Re: Kent OR de Posbank niet?
Ik wandel daar vaak, ik vind het wel prima.
Hans, Nuvi 760, Oregon 400T, Nuvi 2599 LMT-D
- Jeroen D.
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 1265
- Lid geworden op: 3 sep 2008 07:31
- Locatie: Uden
- Contacteer:
Re: Kent OR de Posbank niet?
De Postbank staat op er niet meer op inderdaad, dat is ING geworden... (sorry kon het niet laten)bikemuis schreef:Op de or 1.04 staat de postbank wel.
Op de or 2.10 niet.
Gr. Barend
Maar nu even serieus, zie mijn screenshot een paar postings terug. Hebben we het over hetzelfde gebied?
Ik heb hier thuis helaas 1.04 niet meer op mijn laptop staan, misschien iemand die 1.04 en 2.10 naast elkaar kan zetten in een screenshot?
Kijk ook eens op mywaypoint.nl en tv.gps.nl voor veelgestelde vragen en handleidingen!
Re: Kent OR de Posbank niet?
Dat kan ik : Gezien dat rechthoekige bosperceel is er wellicht nog wel wat meer mis met de onroute 2.10JeroenD schreef:misschien iemand die 1.04 en 2.10 naast elkaar kan zetten in een screenshot?
Re: Kent OR de Posbank niet?
Als ze dan toch de kaart gaan aanpassen, dan kunnen ze ook de Blikweg in Luttenberg (tussen de Butzelaarstraat en de Hellendoornseweg) er af halen. Deze mooie weg is al heel lang verboden voor motorrijders.
Groeten Kees
Groeten Kees