OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Hallo,
Even een gebruikers vraag, ik heb de OMK mSD gekocht en die gebruik ik uiteraard voor het motorrijden. NU wil ik deze mSD kaart ook gebruiken in de Nuvi in het mSD slot. Kaart wordt gewoon gezien door de Nuvi en is ook te selecteren.
Als ik de kaart nu opstart dan lijkt het net of ik veel details informatie van wegen mis. Was vanmiddag in Ermelo met de auto, kaart geselecteerd en de optie naar Huis opgestart.
Nu lijkt het net of ik volledig in de bossen rijd, zie geen wegen of plaatsen.
Wat kan dit zijn??? Of werkt de OMK niet in de Nuvi???
Mvgrt, Ruud.
Even een gebruikers vraag, ik heb de OMK mSD gekocht en die gebruik ik uiteraard voor het motorrijden. NU wil ik deze mSD kaart ook gebruiken in de Nuvi in het mSD slot. Kaart wordt gewoon gezien door de Nuvi en is ook te selecteren.
Als ik de kaart nu opstart dan lijkt het net of ik veel details informatie van wegen mis. Was vanmiddag in Ermelo met de auto, kaart geselecteerd en de optie naar Huis opgestart.
Nu lijkt het net of ik volledig in de bossen rijd, zie geen wegen of plaatsen.
Wat kan dit zijn??? Of werkt de OMK niet in de Nuvi???
Mvgrt, Ruud.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3862
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Volgens de OnRoute website:
Welke toestellen:
De OnRoute motorkaart werkt samen met alle Garmin toestellen die routes kunnen berekenen. Bij oudere types kan het voorkomen dat de grafische weergave niet optimaal is; dit is niet van invloed op de routeberekening.
De OnRoute motorkaart werkt ALLEEN met Garmin-toestellen.
Volgens GPS.nl:
Specificaties Garmin Nuvi 3597LMT:
Aantal routes:100
Dus het zou moeten werken.... (denk ik)
Als ik zo lees dat je geen details zie zou ik denken dat je de kaart niet geselecteerd heb en alleen de basiskaart ziet. En die bevat maar enkele hoofdwegen...
Welke toestellen:
De OnRoute motorkaart werkt samen met alle Garmin toestellen die routes kunnen berekenen. Bij oudere types kan het voorkomen dat de grafische weergave niet optimaal is; dit is niet van invloed op de routeberekening.
De OnRoute motorkaart werkt ALLEEN met Garmin-toestellen.
Volgens GPS.nl:
Specificaties Garmin Nuvi 3597LMT:
Aantal routes:100
Dus het zou moeten werken.... (denk ik)
Als ik zo lees dat je geen details zie zou ik denken dat je de kaart niet geselecteerd heb en alleen de basiskaart ziet. En die bevat maar enkele hoofdwegen...
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Hallo Ronalt,
Bedankt voor je inputs. Ben nog even verdergaan zoeken en heb het probleem gevonden.
De nuvi kan max 3000 kaartsegmenten aan (vermoed ik) Met JDM en CN2016.10NTU en de OMK 2015-16 WE kwam ik op 3200 kaartsegementen. Toen even de CN kaart uitgezet op het mSD kaartje en toen was de OMK weer volledig zichtbaar. Ik heb dit probleem ook gehad met mijn Montana, die kon max 4000 segmenten aan.
Ik zal dus een kleinere CN kaart moeten maken vanuit Basecamp zodat ik onder de 3000 segementen blijf.
Het is even een weetje maar je zoekt je helemaal blind. TIP: als dit zich voordoet dan mist de Veluwe op de kaart.
Grt, Ruud.
Bedankt voor je inputs. Ben nog even verdergaan zoeken en heb het probleem gevonden.
De nuvi kan max 3000 kaartsegmenten aan (vermoed ik) Met JDM en CN2016.10NTU en de OMK 2015-16 WE kwam ik op 3200 kaartsegementen. Toen even de CN kaart uitgezet op het mSD kaartje en toen was de OMK weer volledig zichtbaar. Ik heb dit probleem ook gehad met mijn Montana, die kon max 4000 segmenten aan.
Ik zal dus een kleinere CN kaart moeten maken vanuit Basecamp zodat ik onder de 3000 segementen blijf.
Het is even een weetje maar je zoekt je helemaal blind. TIP: als dit zich voordoet dan mist de Veluwe op de kaart.
Grt, Ruud.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
@JaVaWa,
Is er misschien ergens een overzichtje te vinden per toestel hoeveel segmenten er in kunnen worden geladen???
Alvast bedankt,
Mvgrt, Ruud.
Is er misschien ergens een overzichtje te vinden per toestel hoeveel segmenten er in kunnen worden geladen???
Alvast bedankt,
Mvgrt, Ruud.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Je CN kaart dient UIT te staan bij gebruik van OMK, en omgekeerd. Dus is er toch geen probleem met teveel aan kaartsegmenten.
Laatst gewijzigd door Mgent op 9 jul 2015 11:32, 1 keer totaal gewijzigd.
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Dat weet ik ook, maar toch geeft de GPS problemen als er teveel segemten in het toestel zitten, of de kaarten nu aan of uit staan, heeft hierop geen invloed.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Voor de outdoortoestellen wel: http://www.javawa.nl/limieten.htmlRuud Woudstra schreef:@JaVaWa,
Is er misschien ergens een overzichtje te vinden per toestel hoeveel segmenten er in kunnen worden geladen???
Nüvi's en zumo's staan er echter niet bij, en dat is omdat volgens Garmin deze toestellen geen limiet in het aantal segmenten kennen: https://support.garmin.com/support/sear ... 0000000%7D
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3862
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Als je even Google vind je op de website http://www.garfieldnl.info/ de volgende info
Even verder zoeken en ....Volgens Garmin's officiële lijst is de limiet op de Oregon te 4000 segmenten.
Gebaseerd op het testen van de Oregon kan ergens verwerken tussen 4000 en 4229 kaart segmenten.
Deze limiet geldt voor de totale som van segmenten die in alle. Img-bestanden geladen op de Oregon inclusief de ingebouwde kaarten, dus niet per .img
Heb je meer dan het maximaal aantal segmenten geladen krijg je problemen met het opzoeken via adres in City Navigator.
Als je zoeken via adres doet word er gevraagd "Kies provincie" op te geven. Wat je hier ook invult je krijgt de melding "Niets gevonden"
En nog even verder vind ik een overzicht op de website van JaVaWa http://www.javawa.nl/limieten.html waarin de limieten vermeld worden. Helaas niet helemaal compleet, want wat jij zoekt staat er niet inJaVaWa schreef:De limiet aan het aantal kaartsegmenten geldt voor het totale aantal kaarten op het toestel én op de SD-kaart.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Ik heb alles weer aan het draaien, OMK is ook weer zichtbaar in het gebied op de Veluwe.
Wat heb ik gedaan. Ik had OMK en de CN 2016.10 op het kaartje van de OMK gezet, dat past er mooi bij op dacht ik.
Ik heb CN weer van het mSD kaartje gehaald en een kleinere versie van CN via Basecamp direct op de Nuvi gezet. Alles is nu weer werkbaar en zichtbaar.
Totaal aantal segmenten lijkt dus niet van invloed zoals al door JaVaWa aangeven, en hij heeft natuurlijk altijd gelijk
Nu maar weer met de cabrio op pad om te gaan testen...
Bedankt voor alle inputs en meedenken.
Ruud.
Wat heb ik gedaan. Ik had OMK en de CN 2016.10 op het kaartje van de OMK gezet, dat past er mooi bij op dacht ik.
Ik heb CN weer van het mSD kaartje gehaald en een kleinere versie van CN via Basecamp direct op de Nuvi gezet. Alles is nu weer werkbaar en zichtbaar.
Totaal aantal segmenten lijkt dus niet van invloed zoals al door JaVaWa aangeven, en hij heeft natuurlijk altijd gelijk
Nu maar weer met de cabrio op pad om te gaan testen...
Bedankt voor alle inputs en meedenken.
Ruud.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: OMK 2015-16 in Nuvi 3597LMTD
Nee, zeker niet. Sterker nog: ik heb zo mijn twijfels over of er echt geen limiet is bij nüvi's. Dat artikel op de website van Garmin is redelijk gedateerd, en het feit dat het met minder kaartsegmenten bij jou nu wel werkt geeft toch te denken.Ruud Woudstra schreef:Totaal aantal segmenten lijkt dus niet van invloed zoals al door JaVaWa aangeven, en hij heeft natuurlijk altijd gelijk
Maar goed, ik moet het ook maar doen met de beschikbare informatie...
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen