Onroute 2015/2016 niet zichtbaar zumo 350
Re: Onroute 2015/2016 niet zichtbaar zumo 350
Net naar Waypoint geweest, en in eerste instantie dacht ik dat ik gek werd, want de meneer van de TD startte de zumo op, en zie daar de kaart, hmmmmm, maar toch even verder gekeken, en wat blijkt, het gebied van Deventer tot ca Amersfoort was een blinde vlek, en laat ik nu in Apeldoorn wonen. Hadden ze ook nog nooit gezien, en mijn SD kaartje in een andere Zumo gaf geen problemen. Mijn Zumo gereset en nu doet ie het :)De foutcodes met JaVaWa zijn normaal, dus niets om van te schrikken.,ofwel naast volledig uitzetten bij kaartenwissel is resetten dus ook een pribleem oplosser. Weer wat geleerd!
- Mike Schenk
- WayPoint relatie
- Berichten: 366
- Lid geworden op: 4 apr 2008 22:47
- Locatie: Den Haag
- Contacteer:
Re: Onroute 2015/2016 niet zichtbaar zumo 350
Ik had gisteravond exact hetzelfde probleem met mijn 350. Wilde en route plannen voor vandaag maar heel Brabant was en blinde vlek. Bij mij was ook de Factory reset de oplossing.
Garmin Zumo 350 | Kawasaki Versys 650 2015
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Re: Onroute 2015/2016 niet zichtbaar zumo 350
Klinkt goed Die Factory rest ik zit met mijn Garmin 390 LM met de 3.90 update met het zelfde probleem als ik jullie zo hoor. De blinde vlekken liggen ook in haarlem terwijl er in de buurt van amsterdam wel een kaart lijkt te zijn. Ik moet natuurlijk even mijn tracklogs e.d. veilig zetten voor de reset zijn er verder nog aandachtspunten?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Onroute 2015/2016 niet zichtbaar zumo 350
je raakt je persoonlijke instellingen van je profiel kwijt.
ik dacht dat de veilige methode was om een nieuw profiel aan te maken bv "resetten" en dan de harde reset te doen, als het goed is blijven dan je eigen echte profielen ongewijzigd.
ik verwacht dat de "machine wide" instellingen wel zullen veranderen dus zaken als taal, eenheden (km versus mile etc) en dat soort zaken na de reset nakijken en terugzetten.
ik dacht dat de veilige methode was om een nieuw profiel aan te maken bv "resetten" en dan de harde reset te doen, als het goed is blijven dan je eigen echte profielen ongewijzigd.
ik verwacht dat de "machine wide" instellingen wel zullen veranderen dus zaken als taal, eenheden (km versus mile etc) en dat soort zaken na de reset nakijken en terugzetten.
"Always Look on the Bright Side of Life"
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Onroute 2015/2016 niet zichtbaar zumo 350
Dat kan bij outdoortoestellen wel, maar niet bij zumo's. Daar heb je slechts de keuze tussen een paar opties (auto, motor, offroad)HaWee schreef:ik dacht dat de veilige methode was om een nieuw profiel aan te maken
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Onroute 2015/2016 niet zichtbaar zumo 350
ah, dus vandaar de auto mode met de motorkaart anders worden "snelwegen" vermeden
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Onroute 2015/2016 niet zichtbaar zumo 350
Bedankt de reset was idd genoeg!
Nio5r schreef:Klinkt goed Die Factory rest ik zit met mijn Garmin 390 LM met de 3.90 update met het zelfde probleem als ik jullie zo hoor. De blinde vlekken liggen ook in haarlem terwijl er in de buurt van amsterdam wel een kaart lijkt te zijn. Ik moet natuurlijk even mijn tracklogs e.d. veilig zetten voor de reset zijn er verder nog aandachtspunten?