Ben nu op weg naar de Alpen.
Goed aangekomen in de Jura.Vandaag.
650 km met de garmin.
Regelmatig gewisseld tussen de kaarten om dan weer snel en dan weer toeristisch te rijden.
Slechts 1 probleem.
Toestel zoemt de kaart niet altijd in.
Zo mis ik wel eens een weg.
Mvg
Routeberekening
Re: Routeberekening
Een zoemend toestel?
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Routeberekening
Een ZOEMO .....
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets