Verschillende routes op Zumo 350 en 390
Verschillende routes op Zumo 350 en 390
Mijn vrouw en ik hadden al samen al één Zumo 350, nu hebben wij er een 390 bij gekocht, zodat we allebei een navi voor onze neus hebben. Beide navi's hebben de OnRoute motorkaart 2015/2016 en nu merkten wij vandaag dat met exact dezelfde toestelinstellingen op beide navi's de routes een enkele keer niet overeenstemmen: dan wil bijvoorbeeld de 350 rechtsaf en de 390 linksaf of andersom. Ra ra hoe kan dit?
BMW R1200GSA DOHC, Honda NC750X, Zumo 390LM, Zumo 396LM, Cardo Packtalk Bold teamset
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Verschillende routes op Zumo 350 en 390
Zonder verdere informatie kan ik hier weinig mee. Probeer eens een route te maken waar dit in voor kom en post deze hier.....
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Verschillende routes op Zumo 350 en 390
Hebben jullie de routes op dezelfde plek ook op het zelfde moment geactiveerd? Of na een pauze ?
Ik denk dat het opstarten en activeren anders kan zijn in het "herbereken stukje" wat de gpssen daarna doen als er een waypoint in de route ligt.
Hebben jullie al eens gekeken hoe groot de verschillen zijn als je dan de route in beeld neemt?
Ik denk dat het opstarten en activeren anders kan zijn in het "herbereken stukje" wat de gpssen daarna doen als er een waypoint in de route ligt.
Hebben jullie al eens gekeken hoe groot de verschillen zijn als je dan de route in beeld neemt?
gr. Wim.
Garmin Quest -> Zumo 350 -> Zumo 590-595 -> Zumo XT + Scala Rider Q1
Garmin Quest -> Zumo 350 -> Zumo 590-595 -> Zumo XT + Scala Rider Q1
Re: Verschillende routes op Zumo 350 en 390
Update: ondanks controle toch een klein verschil in instellingen ontdekt: in de ene zumo carpoolstroken vermijden aan, in de andere uit. Dat zal de oorzaak wel zijn. Dank voor het meedenken!
BMW R1200GSA DOHC, Honda NC750X, Zumo 390LM, Zumo 396LM, Cardo Packtalk Bold teamset
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Verschillende routes op Zumo 350 en 390
http://www.onroute.nl/index.php/support ... aqnoanchor
Instellingen van het navigatie-toestel
Verschillende toestellen hebben verschillende opties. Dit zal per toestel bekeken moeten worden.
In veel gevallen zal de OnRoute Motorkaart op een Garmin Zumo worden gebruikt worden. Bij veel toestellen zijn vergelijkbare instellingen te vinden.
Zoals de naam van de kaart aangeeft is de kaart ontworpen voor gebruik tijdens motorrijden. Dit betekend dat deze kaart bij voorkeur mooie wegen zal gebruiken.
Om het beste resultaat te bereiken, kies voor de navigatie-instelling "snellere tijd". Zet bij de te vermijden opties de "snelwegen vermijden" niet aan, en "tolwegen vermijden" wel. Ook is het raadzaam "U-bochten vermijden" aan te vinken.
Van de overige opties bij de te vermijden opties is het verstandig zo min mogelijk aan te vinken. Bij twijfel een optie dus niet aanvinken.
Ondersteunt je toestellen ook profielen kies dan altijd voor het "motorprofiel"
Als er meerdere kaarten op het toestel geïnstalleerd zijn, schakel dan alleen de gewenste kaart in. De overige kaarten schakel je uit.
Instellingen van het navigatie-toestel
Verschillende toestellen hebben verschillende opties. Dit zal per toestel bekeken moeten worden.
In veel gevallen zal de OnRoute Motorkaart op een Garmin Zumo worden gebruikt worden. Bij veel toestellen zijn vergelijkbare instellingen te vinden.
Zoals de naam van de kaart aangeeft is de kaart ontworpen voor gebruik tijdens motorrijden. Dit betekend dat deze kaart bij voorkeur mooie wegen zal gebruiken.
Om het beste resultaat te bereiken, kies voor de navigatie-instelling "snellere tijd". Zet bij de te vermijden opties de "snelwegen vermijden" niet aan, en "tolwegen vermijden" wel. Ook is het raadzaam "U-bochten vermijden" aan te vinken.
Van de overige opties bij de te vermijden opties is het verstandig zo min mogelijk aan te vinken. Bij twijfel een optie dus niet aanvinken.
Ondersteunt je toestellen ook profielen kies dan altijd voor het "motorprofiel"
Als er meerdere kaarten op het toestel geïnstalleerd zijn, schakel dan alleen de gewenste kaart in. De overige kaarten schakel je uit.
"Always Look on the Bright Side of Life"