vroeger was het
tolwegen vermijden is: extra, behalve het volgen van mooie motorwegen ook vermijden van stadscentra
nu is het
volg de mooie motorwegen
citaat van de FAQ bij de nieuwe motorkaart op OnRoute.nl
"zet bij je navigatie-instellingen de routevoorkeur op "snellere tijd" en zet bij vermijdingen een vinkje bij "tolwegen vermijden" en bij "u-bochten vermijden" (eventueel een vinkje bij "onverhard wegen"). Dat vinkje bij vermijd tolwegen is er juist voor dat de motorkaart de mooie wegen gaat kiezen, het overige (niet mooie) wegennet hebben we tolweg genoemd."
Snelwegen in route
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Snelwegen in route
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Snelwegen in route
Is 'nieuwe motorkaart' dan ook al de kaart van 2015/2016?
Re: Snelwegen in route
Jawel.MikeyMan schreef:Is 'nieuwe motorkaart' dan ook al de kaart van 2015/2016?
Honda CRF1000LD-Africa Twin, Zumo XT, GPSmap76CSx
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Snelwegen in route
Het wordt wel erg ingewikkeld. Want de 'groene wegen' zijn snelwegen genoemd zodat de ZUMO een voorkeur voor de 'groene wegen' heeft.OnRoute.nl schreef: "zet bij je navigatie-instellingen de routevoorkeur op "snellere tijd" en zet bij vermijdingen een vinkje bij "tolwegen vermijden" en bij "u-bochten vermijden" (eventueel een vinkje bij "onverhard wegen"). Dat vinkje bij vermijd tolwegen is er juist voor dat de motorkaart de mooie wegen gaat kiezen, het overige (niet mooie) wegennet hebben we tolweg genoemd."
Maar nu ga je ook nog eens de mooie wegen kiezen door aan te geven dat je de 'niet mooie wegen' wilt vermijden.....
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Snelwegen in route
Helemaal mee eens @RonalT!
Het is ook voor het eerst dat ik ervan hoor. De mogelijkheid om dorpen te vermijden of niet is wel komen te vervallen. Ook wel jammer.
Overigens blijkt dit niet echt een totale oplossing:
http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=57&t=48700&start=15
Zou wel wat meer support verwachten op de aangegeven voorbeelden, maar dat zit er geloof ik niet in.
Lijkt mij een goed aanknopingspunt om de kaarten voor iedereen te verbeteren.
Het is ook voor het eerst dat ik ervan hoor. De mogelijkheid om dorpen te vermijden of niet is wel komen te vervallen. Ook wel jammer.
Overigens blijkt dit niet echt een totale oplossing:
http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=57&t=48700&start=15
Zou wel wat meer support verwachten op de aangegeven voorbeelden, maar dat zit er geloof ik niet in.
Lijkt mij een goed aanknopingspunt om de kaarten voor iedereen te verbeteren.