Ik gebruik de onroute monokaart i.s.m. mijn garmin gps64.
Toestel staat ingesteld op motorrijden,kortste tijd,vermijdingen:veerboten,zandwegen en tolwegen.
En toch:Ik ben naar een veerpont gestuurd en 3km door het bos over een zandweg moeten rijden.
Iemand een idee hoe dit komt?
Ik heb de route niet gemaakt in basecamp maar het toestel zelf laten berekenen.
Een ander eigenaardigheidje is dat wanneer je de route ff niet volgt, gaat hij herberekenen en HEEL SOMS berekend hij naar een ander eindpunt!!!!Zonder dat ik ingrijp.
mvg
Eigenaardig.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Eigenaardig.
heb je de FAQ gelezen op de OnRoute motor site?
vermijdingen zijn niet altijd wat de naam suggereert (een tolweg is geen tolweg etc)
veerboot vermoed ik wel veerboot maar het is "tracht te vermijden" niet "absoluut verboden"
als er vlak naast die veerboot een brug ligt zal hij waarschijnlijk over de brug gaan, maar wil jij echt een paar honderd km omrijden om een veerboot te vermijden?
vermijdingen zijn niet altijd wat de naam suggereert (een tolweg is geen tolweg etc)
veerboot vermoed ik wel veerboot maar het is "tracht te vermijden" niet "absoluut verboden"
als er vlak naast die veerboot een brug ligt zal hij waarschijnlijk over de brug gaan, maar wil jij echt een paar honderd km omrijden om een veerboot te vermijden?
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Eigenaardig.
De brug lag 300m verder.
Geen ramp hoor, maar vind het wel eigenaardig.
mvg
Geen ramp hoor, maar vind het wel eigenaardig.
mvg
garmin gpsmap64
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3862
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Eigenaardig.
Het gebeurt misschien omdat je niet de juiste instellingen gebruikt?
Uit de FAQ van de OnRoute Motorkaart
Uit de FAQ van de OnRoute Motorkaart
En ik heb pas ergens gelezen dat 'veerboten vermijden' niet werkt omdat de veerboten in de groene routes zijn opgenomen. Dus dat zou best wel eens de reden kunnen zijn dat jij met de boot over mocht. Dus niet op vermijden zetten.De meest gestelde vraag die we krijgen is: "Wat zijn nu de beste instellingen?"
Daar kunnen we kort over zijn, zet bij je navigatie-instellingen de routevoorkeur op "snellere tijd" en zet bij vermijdingen een vinkje bij "tolwegen vermijden" en bij "u-bochten vermijden" (eventueel een vinkje bij "onverhard wegen"). Dat vinkje bij vermijd tolwegen is er juist voor dat de motorkaart de mooie wegen gaat kiezen, het overige (niet mooie) wegennet hebben we tolweg genoemd.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Eigenaardig.
Idd,veerboten worden niet meer opgenomen.RonalT schreef:Het gebeurt misschien omdat je niet de juiste instellingen gebruikt?
Uit de FAQ van de OnRoute Motorkaart
En ik heb pas ergens gelezen dat 'veerboten vermijden' niet werkt omdat de veerboten in de groene routes zijn opgenomen. Dus dat zou best wel eens de reden kunnen zijn dat jij met de boot over mocht. Dus niet op vermijden zetten.De meest gestelde vraag die we krijgen is: "Wat zijn nu de beste instellingen?"
Daar kunnen we kort over zijn, zet bij je navigatie-instellingen de routevoorkeur op "snellere tijd" en zet bij vermijdingen een vinkje bij "tolwegen vermijden" en bij "u-bochten vermijden" (eventueel een vinkje bij "onverhard wegen"). Dat vinkje bij vermijd tolwegen is er juist voor dat de motorkaart de mooie wegen gaat kiezen, het overige (niet mooie) wegennet hebben we tolweg genoemd.
Dat "probleem" is al opgelost.
mvg
garmin gpsmap64
- Mike Schenk
- WayPoint relatie
- Berichten: 366
- Lid geworden op: 4 apr 2008 22:47
- Locatie: Den Haag
- Contacteer:
Re: Eigenaardig.
En verder gebruik je dus inderdaad totaal de verkeerde instellingen voor de motorkaart. Je moet "snelste tijd" en "snelwegen toestaan" gebruiken anders werkt de kaart niet.
Garmin Zumo 350 | Kawasaki Versys 650 2015
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014