straatnamen worden niet weergegeven
Ik heb het bestandje gekregen van Mgent nadat ik de helpdesk van Waypoint had gebeld.
De helpdesk vertelde mij dat ze niets wisten van een bestandje dat het probleem zou oplossen.
Bevendien waren zij niet op de hoogte van het straatnamen probleem.
Ik heb het bestandje in het OMK bestand geplat en het andere bestandje gewijzigd met als resultaat dat het probleem is opgelost.
Bedank Mgent !
Ik denk dat Waypoint er voor moet zorgen dat diegene die het probleem hebben van dit bestandje voorzien worden.
Ook begrijp ik niet dat het probleem bij de helpdesk niet bekend is terwijl er al zoveel op dit forum over gesproken is.
De helpdesk vertelde mij dat ze niets wisten van een bestandje dat het probleem zou oplossen.
Bevendien waren zij niet op de hoogte van het straatnamen probleem.
Ik heb het bestandje in het OMK bestand geplat en het andere bestandje gewijzigd met als resultaat dat het probleem is opgelost.
Bedank Mgent !
Ik denk dat Waypoint er voor moet zorgen dat diegene die het probleem hebben van dit bestandje voorzien worden.
Ook begrijp ik niet dat het probleem bij de helpdesk niet bekend is terwijl er al zoveel op dit forum over gesproken is.
Zumo 340LM op Triumph Rocket lll
- Guido P Schmidt
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 422
- Lid geworden op: 4 nov 2004 18:47
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
We hebben deze week nog wat testen gedaan met het bestand en er een installer om heen gezet.(windows)JaVaWa schreef:Is het niet een goed idee als dit bestandje op de Onroute site wordt aangeboden?
Dat heen en weer mailen is ook zo omslachtig...
Je kan de typ file downloaden via http://www.onroute.nl/page/faq/88/1 .
De stappen die je moet door lopen staan daar beschreven.
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Niet alles wat op dit forum besproken wordt komt automatisch bij een helpdesk terecht. Ik heb het even getoetst en het blijkt bijv dat er bij de onroute-support mail geen enkel bericht over dit probleem te vinden is. Je kunt je voorstellen dat het daardoor ook niet meteen aandacht krijgt...Jan Kaffa schreef:
Ook begrijp ik niet dat het probleem bij de helpdesk niet bekend is terwijl er al zoveel op dit forum over gesproken is.
Enfin, binnenkort staat het op onroute.nl.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Binnenkort? Het staat er nu al hoor, kijk maar naar het bericht boven die van jou...
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- Guido P Schmidt
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 422
- Lid geworden op: 4 nov 2004 18:47
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
op http://www.onroute.nl/page/faq/88/1 staat ook de mac versie beschreven.Mgent schreef:En misschien ook het bestandje online zetten voor de mac gebruikers ?
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Waar ik naar heb gekeken is de repons via het responsformulier op onroute.nl. Da's de officiele weg en daar komen de meeste reacties binnen.Mgent schreef:En raar ook dat ze geen mail hebben gekregen, want ik had er eentje gestuurd, en nog eentje, en nog eentje .... En heb er telkens antwoord op gekregen, dus is die wel degelijk toegekomen.
Laat me anders via pb even weten wanneer je op welke wijze hebt gereageerd, want ik wil graag weten als daar een kink in de kabel zou zitten.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- Guido P Schmidt
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 422
- Lid geworden op: 4 nov 2004 18:47
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 31 okt 2010 23:12
straatnamen
Hallo everybody.
Ik heb me vandaag ook aangemeld in dit forum. Toch al enkele malen op rondgeneusd maar nu is het er toch van gekomen. Ook een beetje uit noodzaak moet ik toegeven.
Ik heb daarom gelijk een vraag aangaande dit topic.
Ik bezit een zumo 550 en heb de buiten cn2010 op toestel ook een sd kaart met topokaarten Duitsland en Benelux.
Nu doet zich ook bovenstaand probleem aan. Geen straatnamen meer te zien na inschakelen van topokaarten ?? Harde reset en ze zijn er weer. Totdat ik de topokaarten weer gebruik en weg zijn ze weer.
Maar ok... Vervelend maar kan gebeuren. Ik vraag me af of Garmin al een oplossing heeft. Ik heb de patch geladen van de motoronroutekaart maar deze werkt niet icm genoemde totokaarten. Is er ook een patch voor topokaarten ? Ik zou graag de straten weer in het scherm willen zien.
Lees trouwens weinig in dit forum over dit probleem met topokaarten en hoe je dit dan moet oplossen. Probleem lijkt me toch al meer dan een jaar aan de orde als ik het zo lees.
Ik heb me vandaag ook aangemeld in dit forum. Toch al enkele malen op rondgeneusd maar nu is het er toch van gekomen. Ook een beetje uit noodzaak moet ik toegeven.
Ik heb daarom gelijk een vraag aangaande dit topic.
Ik bezit een zumo 550 en heb de buiten cn2010 op toestel ook een sd kaart met topokaarten Duitsland en Benelux.
Nu doet zich ook bovenstaand probleem aan. Geen straatnamen meer te zien na inschakelen van topokaarten ?? Harde reset en ze zijn er weer. Totdat ik de topokaarten weer gebruik en weg zijn ze weer.
Maar ok... Vervelend maar kan gebeuren. Ik vraag me af of Garmin al een oplossing heeft. Ik heb de patch geladen van de motoronroutekaart maar deze werkt niet icm genoemde totokaarten. Is er ook een patch voor topokaarten ? Ik zou graag de straten weer in het scherm willen zien.
Lees trouwens weinig in dit forum over dit probleem met topokaarten en hoe je dit dan moet oplossen. Probleem lijkt me toch al meer dan een jaar aan de orde als ik het zo lees.
Re: straatnamen worden niet weergegeven
Hallo,
Wie kan mij hiermee helpen, ik heb met de oude OnRoute ook al eens het probleem gehad dat de straatnamen niet werden weergegeven (zie eerder in dit item in 2010). Ik heb in mijn Zumo 550 nu de nieuwe OnRoute 2.10 op de SD kaart en zie nu ook in CN 2013.4 weer geen staatnamen staan. Ik kon toen een typefilepatch.exe bestand downloaden om dit te herstellen.
Is er nu weer een oplossing?
Wie kan mij hiermee helpen, ik heb met de oude OnRoute ook al eens het probleem gehad dat de straatnamen niet werden weergegeven (zie eerder in dit item in 2010). Ik heb in mijn Zumo 550 nu de nieuwe OnRoute 2.10 op de SD kaart en zie nu ook in CN 2013.4 weer geen staatnamen staan. Ik kon toen een typefilepatch.exe bestand downloaden om dit te herstellen.
Is er nu weer een oplossing?
- Léon Franssen
- WayPoint relatie
- Berichten: 750
- Lid geworden op: 20 jan 2005 19:32
- Locatie: Geertruidenberg
Re: straatnamen worden niet weergegeven
Ik heb op mijn Zumo 350 na de update van zowel CityNavigator en OnRoute Dach ook geen straatnamen meer.
Heeft nog iemand anders dit probleem?
Groetjes Léon
Heeft nog iemand anders dit probleem?
Groetjes Léon
BMWR1100RT - SPIII - SP2720 - SP2820 - Colorado 300 - Zumo 350LM - OMK 5.15 - Edge 1030
Je krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk.
Je krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: straatnamen worden niet weergegeven
een gokje,
kijk eens op het kaartscherm welke kaart actief is?
soms zorgt een update er voor dat alle kaarten actief zijn en dat geeft storingen.
je moet alleen de basiskaart en CN ofwel de basiskaart en de motorkaart actief hebben, nooit CN en motor tegelijk.
kijk eens op het kaartscherm welke kaart actief is?
soms zorgt een update er voor dat alle kaarten actief zijn en dat geeft storingen.
je moet alleen de basiskaart en CN ofwel de basiskaart en de motorkaart actief hebben, nooit CN en motor tegelijk.
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Léon Franssen
- WayPoint relatie
- Berichten: 750
- Lid geworden op: 20 jan 2005 19:32
- Locatie: Geertruidenberg
Re: straatnamen worden niet weergegeven
Dag HaWee,
Ik heb alleen CN aangevinkt.
Groetjes Léon
Ik heb alleen CN aangevinkt.
Groetjes Léon
BMWR1100RT - SPIII - SP2720 - SP2820 - Colorado 300 - Zumo 350LM - OMK 5.15 - Edge 1030
Je krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk.
Je krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk.