Hallo,
Ik loop tegen een vreemd probleem aan. Ik maak een route in Basecamp van 226km in profiel motor. Netjes binnendoor en alles ziet er goed uit. In totaal 74 via punten.
Als ik de route overzend naar de Zumo 550 en deze dan importeer geeft de Zumo een route aan van 2150km!!!! En ziet er dan ook niet uit, springt alle kanten op. Als ik dan deze route laat herberekenen in de Zumo dan komt deze weer netjes op de 226 km uit.
Wat gaat er fout, of wat doe ik verkeerd???
Ben benieuwd.
Alvast bedankt.
Grt, Ruud.
Basecamp naar Zumo550
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Basecamp naar Zumo550
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Basecamp naar Zumo550
Je doet niks verkeerd. Route deleten en opnieuw overzetten. Heb dit regelmatig voorgehad (ook in MS trouwens trouwens met de SP2820 en de Zumo 550).
Wel goed zien als er meerdere kaarten op je PC staan dat de juiste kaart, zelfde als die in de 550, in BC actief is.
Wel goed zien als er meerdere kaarten op je PC staan dat de juiste kaart, zelfde als die in de 550, in BC actief is.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: Basecamp naar Zumo550
Bedankt,
Weer gerust gesteld.
Grt, Ruud.
Weer gerust gesteld.
Grt, Ruud.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....