route is veranderd in rechte streep
-
- Berichten: 25
- Lid geworden op: 19 mar 2008 19:55
- Locatie: Wormer
route is veranderd in rechte streep
Gisteren wilde ik de Open Pan route 2015 van de Pan European Club nog eens rijden. Mij eerst door de Zumo 550 naar de startplek in Achterveld laten leiden. Geen probleem. Echter, nadat ik de route had opgestart, verscheen in het scherm niet de route, maar een rechte lijn dwars door het landschap. Diverse keren uitzetten/herstarten hielp niet. Wat kan er aan de hand zijn?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: route is veranderd in rechte streep
normaliter krijg je een rechte lijn als je routering op "direct " ofwel "niet over de weg" staat dan krijg je een rechte lijn tot het volgende punt en dat kan een flink stuk verderop staan.
kwestie van controleren hoe de instellingen staan/stonden
kwestie van controleren hoe de instellingen staan/stonden
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 25
- Lid geworden op: 19 mar 2008 19:55
- Locatie: Wormer
Re: route is veranderd in rechte streep
Sorry Hawe, waar kan ik dat vinden?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: route is veranderd in rechte streep
http://static.garmin.com/pumac/zumo550_ ... eiding.pdf bv blz 46-47
kijk ook eens hier http://www.mrgps.nl/kennisbank/motornavigatie/ naar de video's over de Z550
hoe kom je aan de route kun je hem bekijken in Mapsource of basecamp?
kijk ook eens hier http://www.mrgps.nl/kennisbank/motornavigatie/ naar de video's over de Z550
hoe kom je aan de route kun je hem bekijken in Mapsource of basecamp?
"Always Look on the Bright Side of Life"
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: route is veranderd in rechte streep
De routes zijn voor leden gewoon te downloaden vanaf de site. Uit het zip-bestand het juiste format kiezen.corrystrots schreef:Gisteren wilde ik de Open Pan route 2015 van de Pan European Club nog eens rijden. Mij eerst door de Zumo 550 naar de startplek in Achterveld laten leiden. Geen probleem. Echter, nadat ik de route had opgestart, verscheen in het scherm niet de route, maar een rechte lijn dwars door het landschap. Diverse keren uitzetten/herstarten hielp niet. Wat kan er aan de hand zijn?
Controleer je de route niet voor vertrek dan? Dan had je de route opnieuw kunnen laden.
Nog een paar vragen:
- Maar welk type route heb je erin gezet?
- Heb je hem herberekend? of zo erin gezet?
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
-
- Berichten: 25
- Lid geworden op: 19 mar 2008 19:55
- Locatie: Wormer
Re: route is veranderd in rechte streep
Dank voor jullie reacties:
* de functie off-road staat uit
* herberekenen staat uit
* op de pre view is een mooie bochtige route te zien
* vorig jaar heb ik de route zonder problemen gereden
* de route van huis naar de startplek wordt netjes uitgerekend door het toestel (dan geen rechte streep), maar zodra ik de route vanaf het startpunt aanzet verschijnt er een rechte streep in het scherm
* de functie off-road staat uit
* herberekenen staat uit
* op de pre view is een mooie bochtige route te zien
* vorig jaar heb ik de route zonder problemen gereden
* de route van huis naar de startplek wordt netjes uitgerekend door het toestel (dan geen rechte streep), maar zodra ik de route vanaf het startpunt aanzet verschijnt er een rechte streep in het scherm
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: route is veranderd in rechte streep
Ik denk niet dat je zo verder komt. De info die je geeft is gewoon veel te weinig.
Probeer eens duidelijk te schrijven wat je gedaan hebt, hoe je een of ander deed.....
Laat de route eens herberekenen, zet eventueel de route er eens op nieuw op.... probeer je kennis te vergroten met de filmpjes van Hans V. (MrGPS)Echter, nadat ik de route had opgestart, verscheen in het scherm niet de route, maar een rechte lijn dwars door het landschap.
Probeer eens duidelijk te schrijven wat je gedaan hebt, hoe je een of ander deed.....
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: route is veranderd in rechte streep
misschien een rare vraag, maar is er iets veranderd m.b.t. het toestel in het laatste jaar? Maar eigenlijk denk ik dat het niet aan het toestel ligt, want er naartoe doet hij goed. Persoonlijk denk ik dat het met de route niet goed zit, instelling in Basecamp, dat hij dat over neemt? Ik weet niet of dat kan, maar denk even hard op
Doet hij andere routes wel goed?
Doet hij andere routes wel goed?
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
-
- Berichten: 25
- Lid geworden op: 19 mar 2008 19:55
- Locatie: Wormer
Re: route is veranderd in rechte streep
Zou best eens kunnen (dat het niet aan de Zumo ligt). A.s. zondag ga ik de Globetrotterrit van MC De Kraats rijden. Kijken of die wel goed geladen wordt. Dank voor je denkwerk STXrider.
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: route is veranderd in rechte streep
heb dat ooit 1 keer voor gehad met de 2820, mix route en rechte lijnen (neen stond niet op direct). Door op een motorrit de route in te laden vanaf iemand anders zijn SD kaartje in MS en die route door te sturen naar de 2820. Op MS zag de route er goed uit (herberekend enz) echter na doorsturen werd het een zooitje.
Wat gebeurt er als je de route helemaal opnieuw overtekent en de nieuwe naar de 550 stuurt?
Wat gebeurt er als je de route helemaal opnieuw overtekent en de nieuwe naar de 550 stuurt?
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
-
- Berichten: 25
- Lid geworden op: 19 mar 2008 19:55
- Locatie: Wormer
Re: route is veranderd in rechte streep
Beste Guzzi Vero. Ik ben maar een simpele gebruiker van de Zumo 550. "De route helemaal overtekenen en de nieuwe naar de 550 sturen" is een vaardigheid die ik niet beheers......Gezien alle reacties ga ik er nu maar van uit dat het een éénmalige "bug" is geweest. Zondag rij ik de Globetrotterrit van MC De Kraats in Ede en ik hoop dat het dan wel goed gaat. Keep my fingers crossed!
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: route is veranderd in rechte streep
misschien toch leuk om daar eens naar te kijken
zelf routes maken cq gekregen routes aanpassen zodat ze goed werken kan heel leuk zijn.
aangezien je de 550 hebt is Mapsource geschikter en die vind je hier
http://www8.garmin.com/support/mappingsw.jsp
en een heel duidelijke uitleg over hoe die route te tekenen vind je hier
https://www.youtube.com/watch?v=CDI4bnWS7G4
zelf routes maken cq gekregen routes aanpassen zodat ze goed werken kan heel leuk zijn.
aangezien je de 550 hebt is Mapsource geschikter en die vind je hier
http://www8.garmin.com/support/mappingsw.jsp
en een heel duidelijke uitleg over hoe die route te tekenen vind je hier
https://www.youtube.com/watch?v=CDI4bnWS7G4
"Always Look on the Bright Side of Life"
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: route is veranderd in rechte streep
Lopen, schrijven, de verkeersregels waren ook vaardigheden die je ooit "niet beheerste", maar dat heb je ook geleerd.corrystrots schreef:.....is een vaardigheid die ik niet beheers.....
Dus ook deze vaardigheid kan je je aanleren. Echt moeilijk zijn deze zaken niet.
Als je maar bij het begin begint.
Ik denk dat HIER een redelijk volledige handleiding te vinden is.
En anders de filmpjes / DVD van Hans eens doorkijken.
bv deze....
https://www.youtube.com/watch?v=Ao_Ok0dyVYY
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
-
- Berichten: 25
- Lid geworden op: 19 mar 2008 19:55
- Locatie: Wormer
Re: route is veranderd in rechte streep
Vandaag probleemloos de Globetrotterrit van MC De Kraats gereden. Ik hou het maar op een eenmalige "bug".