Ik heb de poi's van "etap" hotels in de computer geladen. alle mapjes eruit behalve het bmp tje en het csv bestand. Garmin geeft aan dat het een fout bestand is. wat doe ik niet goed?
wie helpt mij??
poi's etap hotels
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 13
- Lid geworden op: 8 jul 2007 16:20
- Locatie: Franeker
poi's etap hotels
r1200rt
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18235
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Dat zegt hij toch niet ECM? Hij heeft de POI's op de PC gezet en POI Loader geeft een foutmelding (alleen iets minder duidelijk omschreven misschien). Als je een CSV-bestand op de GPS zou zetten, zou er geen foutmelding verschijnen. De GPS negeert zo'n bestand gewoon.
On topic:
Blijkbaar is het CSV-bestand niet zoals POI Loader verwacht. Een CSV-bestand moet op elke regel coördinaten (met decimale punt), een naam en eventueel een omschrijving hebben staan, en deze dienen gescheiden te worden door een komma. Er mag geen kopregel met veldnamen bovenaan staan, of bijv. een toelichting.
Waar heb je de poi's vandaan?
On topic:
Blijkbaar is het CSV-bestand niet zoals POI Loader verwacht. Een CSV-bestand moet op elke regel coördinaten (met decimale punt), een naam en eventueel een omschrijving hebben staan, en deze dienen gescheiden te worden door een komma. Er mag geen kopregel met veldnamen bovenaan staan, of bijv. een toelichting.
Waar heb je de poi's vandaan?
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen