Poi's van bergpassen en tunnels
Poi's van bergpassen en tunnels
ln het blad alpentourer stond een stukje over een duitstalige website van Andreas Hecht http://alpenrouten.de/ met meer dan 1500 waypoints met bergpassen en tracks.
Henk
Henk
To V or not to V that is the question
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
Gebruik dezelfde punten als de genoemde hierboven, dat zijn er best al heel veel, bergpassen dus!daakhaos schreef:eehm, ja, ik bedoel natuurlijk passen. Of in ieder geval het hoogste via de verharde weg bereikbare punt...
En anders bestaat er nog de Denzel Alpestrasse boek met heel veel passen en extra info erin.
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
- Hoendervogel
- Berichten: 109
- Lid geworden op: 6 feb 2008 21:53
Hier een site met een lijst van alle bergpassen in europa
indeling per land, helaas niet als waypoints.
http://ciclismo.sitiasp.it/motore.aspx?lingua=eng&da=az
Per bergpas wordt elke weg aangegeven dus normaal wordt de
de naam van de bergpas 2* keer genoemd.
mvg Henk
indeling per land, helaas niet als waypoints.
http://ciclismo.sitiasp.it/motore.aspx?lingua=eng&da=az
Per bergpas wordt elke weg aangegeven dus normaal wordt de
de naam van de bergpas 2* keer genoemd.
mvg Henk
De bestemming is niet belangrijk, maar het
aantal bochten wel. Des te meer des te beter.
Sinds 27-05-09 BMW K 1200GT-P 100000 km
Van 16-10-98 tot 27-05-09 Honda Deauville NT650V 138000 km
Zumo 550 05-02-2008 tot 01-04-2016
Zumo 345LM 01-05-2016 tot nu
aantal bochten wel. Des te meer des te beter.
Sinds 27-05-09 BMW K 1200GT-P 100000 km
Van 16-10-98 tot 27-05-09 Honda Deauville NT650V 138000 km
Zumo 550 05-02-2008 tot 01-04-2016
Zumo 345LM 01-05-2016 tot nu
Ja, die site ken ik idd wel. En natuurlijk ook cyclingcols.com. Maar het gaat me juist om een bestandje dat ik zou kunnen gebruiken om de hoogtemeter te ijken, en dat dus van elke col de top weergeeft als POI.
Anyway, dank voor het meedenken, ik laat het hier iig weten als ik nog eens wat vind!
Grtz, Ernest.
Anyway, dank voor het meedenken, ik laat het hier iig weten als ik nog eens wat vind!
Grtz, Ernest.
Je hoogtemeter ijken kan je ook bij de zee doen ,hoef je ook niet zover rijden om het op een col te doen.
Of thuis de coordinaten van een col intoetsen en dan controleren?
Of thuis de coordinaten van een col intoetsen en dan controleren?
Op de rechte stukken zijn anderen altijd sneller.
Theorie is ,wanneer men alles weet en niets klopt.
Praktijk is ,wanneer men niets weet ,alles klopt en niemand weet waarom.
Theorie is ,wanneer men alles weet en niets klopt.
Praktijk is ,wanneer men niets weet ,alles klopt en niemand weet waarom.