Hallo iedereen,
Als Belg zijnde kom ik regelmatig in NL en hoor ik op de radio de file-informatie. Meestal gaat het zo van :" 5 km file voor knooppunt Everdingen", of zo iets . Maar ik weet begot niet waar al die knooppunten zijn. Liggen ze op mijn route? Snap je ?
Mocht ik al die knooppunten in mijn GPS hebben zitten, dan zou dat heel wat makkelijker zijn.
Heeft er iemand een bestand met de coordinaten van al die verkeersknooppunten, zodat ik ze in mijn GPS kan stoppen?
Met vriendelijke groeten,
Tino Vanholst
POI van verkeersknooppunten in NL en B
POI van verkeersknooppunten in NL en B
SPIII / Zumo 550 / R1100RT
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18256
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: POI van verkeersknooppunten in NL en B
Een POI-bestand kan ik niet zo gauw vinden met Google, maar wel een overzicht op Wikipedia. Hiermee kun je zelf de coördinaten uitzoeken:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_ ... _Nederland
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_ ... elgi%C3%AB
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_ ... _Nederland
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_ ... elgi%C3%AB
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 129 GPS-toestellen
Mijn 129 GPS-toestellen
Re: POI van verkeersknooppunten in NL en B
ja, die had ik ook al gevonden, maar ik ben een beetje lui, dus ik hoopte dat iemand dat al gedaan had
toch bedankt voor uw berichtje
Groeten
Tino
toch bedankt voor uw berichtje
Groeten
Tino
SPIII / Zumo 550 / R1100RT
Re: POI van verkeersknooppunten in NL en B
Als het erg belangrijk is kan je mogelijk een (goedkope) Nuvi met TMC aanschaffen, want met die Poi's lijkt mij lastig in de praktijk.
De Tmc geeft aan of er verkeer op je route is en het aantal minuten te verwachten vertraging.
De Tmc geeft aan of er verkeer op je route is en het aantal minuten te verwachten vertraging.
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: POI van verkeersknooppunten in NL en B
Mee eens. Temeer omdat op de radio lang niet alle files genoemd worden. Kijk bijvoorbeeld naar deze: http://www.gps.nl/garmin_nuvi_1340t.html
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp