Onduidelijk wat te doen bij een serie traditionals
Onduidelijk wat te doen bij een serie traditionals
In de omgeving van Schleusegrund Duitsland ligt een serie traditionals die we ooit willen gaan doen, maar het is wat onduidelijk wat de CO bedoeld heeft met deze serie. Hieronder een screenshot van de eerste van de serie. Blijkbaar moet je vanuit elk punt een peiling doen, klopt dat?
- Bijlagen
-
- Knipsel.JPG (69.87 KiB) 1009 keer bekeken
Re: Onduidelijk wat te doen bij een serie traditionals
Het zijn geen traditionals. Die horen namelijk altijd op de aangegeven plek te liggen en zijn herkenbaar aan een groen logo.
Dit zijn multi caches. En zo te zien moet je inderdaad een peiling uitvoeren vanaf de opgegeven coördinaten.
Hierdoor zouden het eigenlijk mystery caches moeten zijn, want je kan ze thuis oplossen. Maar goed... het ziet er leuk uit!
Dit zijn multi caches. En zo te zien moet je inderdaad een peiling uitvoeren vanaf de opgegeven coördinaten.
Hierdoor zouden het eigenlijk mystery caches moeten zijn, want je kan ze thuis oplossen. Maar goed... het ziet er leuk uit!
Re: Onduidelijk wat te doen bij een serie traditionals
Hallo,StefandD schreef:Het zijn geen traditionals. Die horen namelijk altijd op de aangegeven plek te liggen en zijn herkenbaar aan een groen logo.
Dit zijn multi caches. En zo te zien moet je inderdaad een peiling uitvoeren vanaf de opgegeven coördinaten.
Hierdoor zouden het eigenlijk mystery caches moeten zijn, want je kan ze thuis oplossen. Maar goed... het ziet er leuk uit!
Dat hadden we inderdaad ook gelezen in de loggegevens dat je deze thuis kan oplossen. De vraag is alleen hoe los je deze dan thuis op? Een peiling moet je toch altijd ter plaatse doen?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Onduidelijk wat te doen bij een serie traditionals
nee hoor, dat kan gewoon thuis op de bank
http://static.garmin.com/pumac/GPSMAP64_OM_NL.pdf
blz 4 eerst een via punt maken op de opgegeven coördinaten en dan een via punt projecteren met hoek en afstand en dan heb je je nieuwe punt
http://static.garmin.com/pumac/GPSMAP64_OM_NL.pdf
blz 4 eerst een via punt maken op de opgegeven coördinaten en dan een via punt projecteren met hoek en afstand en dan heb je je nieuwe punt
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Onduidelijk wat te doen bij een serie traditionals
Voor achter de PC/Mac: een van de beter sites is JaVaWa GPS-tools. Gebruik optie 3 (Projecteren van een punt). Vergeet niet om m.b.v. het tandwieltje rechtsboven in beeld de notatie in h dd° mm.mmm te zetten.
Een andere site is GeocachingToolbox.
Een programmaatje voor Windows: GCTool
Verder zijn er ook diverse apps voor smartphones, zowel online als offline.
JaVaWa GPS-tools is ook als site voor de smartphone beschikbaar.
Een andere site is GeocachingToolbox.
Een programmaatje voor Windows: GCTool
Verder zijn er ook diverse apps voor smartphones, zowel online als offline.
JaVaWa GPS-tools is ook als site voor de smartphone beschikbaar.