Hallo,
Ik ben in het bezit van een Dakota 20 met de fietskaart van de Benelux.
Als ik nu een route maak op Base camp en ik zet hem in mijn GPS dan krijg ik steeds de melding routeberekeningsfout!
Ook heb ik het al geprobeerd met een kort rondje door het dorp, maar ook dan krijg ik dezelfde melding.
Hoe kan ik dit oplossen wordt er stapeldol van!
Dakota 20 routeberekeningsfout
- Ronaldmols
- WayPoint relatie
- Berichten: 28
- Lid geworden op: 17 aug 2011 12:25
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Dakota 20 routeberekeningsfout
alleen "routeberekeningsfout" of staat er "routeberekeningsfout, geen routeerbare wegen"
- welke Benelux fietskaart? garmin of ofm ? als Garmin gekocht op sd of dvd?
- heb je de fietskaart wel geactiveerd in je gps? zie je detailstraten etc op het scherm?
route in basecamp gemaakt met dezelfde kaart?
- welke Benelux fietskaart? garmin of ofm ? als Garmin gekocht op sd of dvd?
- heb je de fietskaart wel geactiveerd in je gps? zie je detailstraten etc op het scherm?
route in basecamp gemaakt met dezelfde kaart?
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Ronaldmols
- WayPoint relatie
- Berichten: 28
- Lid geworden op: 17 aug 2011 12:25
Re: Dakota 20 routeberekeningsfout
Alleen routeberekeningsfout en een Garmin beneluxkaart op sd kaartje
- Ronaldmols
- WayPoint relatie
- Berichten: 28
- Lid geworden op: 17 aug 2011 12:25
Re: Dakota 20 routeberekeningsfout
En de kaart is volgens mij wel geactiveerd door de medewerkers van Garmin Vessem. Ik zie tenminste wel straatnamen e.d.
- Jeroen D.
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 1265
- Lid geworden op: 3 sep 2008 07:31
- Locatie: Uden
- Contacteer:
Re: Dakota 20 routeberekeningsfout
Hoe lang heb je de kaart al?
Er zijn versie's geweest dit probleem hadden bij bepaalde plaatsen/straten.
Kom anders even langs in Vessem dan kunnen we dat controleren.
Er zijn versie's geweest dit probleem hadden bij bepaalde plaatsen/straten.
Kom anders even langs in Vessem dan kunnen we dat controleren.
Kijk ook eens op mywaypoint.nl en tv.gps.nl voor veelgestelde vragen en handleidingen!
- Ronaldmols
- WayPoint relatie
- Berichten: 28
- Lid geworden op: 17 aug 2011 12:25
Re: Dakota 20 routeberekeningsfout
We komen zeker even langs, ik denk nl. Dat het eraan ligt dat de kaart ons thuisadres niet herkent en dus geen enkele route vanaf dit punt kan berekenen.
Tot strakjes.
Tot strakjes.
Re: Dakota 20 routeberekeningsfout
Ik heb het zelfde gehad met de Garmin Fietskaart BNL.
zie topic hier onder.
Ik neem aan dat dit zo werkt.
http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=76&t=36304#p297443
mvrgr. Jan Remijn
zie topic hier onder.
Ik neem aan dat dit zo werkt.
http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=76&t=36304#p297443
mvrgr. Jan Remijn
Groetjes uit Goes, GPSmap62st, Flyer T12 Comfort-Harmony.
Jan
Jan
- Ronaldmols
- WayPoint relatie
- Berichten: 28
- Lid geworden op: 17 aug 2011 12:25
Re: Dakota 20 routeberekeningsfout
We komen net thuis, zijn in Vessem geweest. Het lag dus inderdaad aan de kaart.
We zijn keurig geholpen door Jeroen. Hebben een nieuwe kaart gekregen en ook nog enige uitleg.
Bedankt voor de goede service!
We zijn keurig geholpen door Jeroen. Hebben een nieuwe kaart gekregen en ook nog enige uitleg.
Bedankt voor de goede service!