Ik heb onlangs een waypoint aangemaakt waar er een wandelroute vertrok. Dat waypoint heb ik ongeweer 10 meter van de weg aangemaakt ( het gebouw waar de inschrijvingen waren.) Dat waypoint is ongeveer 12 km van hier.
Als ik nu dat waypoint wil op zoeken met " waarheen " berekent ie het maar voor 80 % en kan het niet vinden.
Als ik nu datzelfde waypoint laat zoeken met " geo" vind ie het meteen.
Mijn conclusie , het waypoint ligt van de weg?????????
waypoint
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: waypoint
als je een waypoint gewoon selecteerd zie je de (hemelsbrede) afstand en de richting
als je een route over de weg laat berekenen dan is er een probleem als jij nu niet op of vlakbij een weg bent of als je bestemming niet op of vlakbij de weg ligt. dan kan de route niet berekend worden (over de weg)
als je een directe route of niet over de weg oid vraagt dan is het simpel in vogelvlucht er naar toe
als je een route over de weg laat berekenen dan is er een probleem als jij nu niet op of vlakbij een weg bent of als je bestemming niet op of vlakbij de weg ligt. dan kan de route niet berekend worden (over de weg)
als je een directe route of niet over de weg oid vraagt dan is het simpel in vogelvlucht er naar toe
"Always Look on the Bright Side of Life"