Wat is gmtk ????HaWee schreef:met basecamp kun je meerdere kaarten tegelijk versturen, dan overschrijven ze elkaar niet mits je volgens de instructie met gmtk alles nodige hebt aangepast
osm kaarten
Re: osm kaarten
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: osm kaarten
http://www.javawa.nl/gmtk.html
en het gaat hier over osm kaarten, als je meerdere landen apart download van osm hebben die een aantal zaken zoals family id , nr , naam en installatiefolder gelijk , dat gaat fout. na elke kaartinstallatie moet je met gmtk de zaak aanpassen zodat de volgende kaart de vorige niet overschrijft oid. Dit staat trouwens ook beschreven op de osm site .
en het gaat hier over osm kaarten, als je meerdere landen apart download van osm hebben die een aantal zaken zoals family id , nr , naam en installatiefolder gelijk , dat gaat fout. na elke kaartinstallatie moet je met gmtk de zaak aanpassen zodat de volgende kaart de vorige niet overschrijft oid. Dit staat trouwens ook beschreven op de osm site .
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
Re: osm kaarten
Zolang je het maar in de goede map zet zou ik niet weten waarom je verkenner niet zou gebruiken om iets op de gps te zetten.HaWee schreef: Wil je in het vervolg alleen nog met Express/Mapupdater en met Mapsource/basecamp en dan alleen via send to device en niet via opslaan als of export als zaken naar de gps en sd sturen.
Je mag ook JDM gebruiken om iets op de gps of sd te zetten, maar geen verkenner oid.
Kaarten direct in /Garmin, poi's in /POI en de rest in /GPX intern of sd maakt niet uit.
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: osm kaarten
@Ruud1962 of een moderator:
mag die halve pagina wit onder de jdm link weggehaald worden dat leest veel prettiger
(bericht 21 mei)
mag die halve pagina wit onder de jdm link weggehaald worden dat leest veel prettiger
(bericht 21 mei)
"Always Look on the Bright Side of Life"
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18236
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: osm kaarten
Met de Verkenner kan prima, als je maar de juiste map gebruikt. De juiste map vinden is echter niet voor iedereen weggelegd.Jacob_Bax schreef:Zolang je het maar in de goede map zet zou ik niet weten waarom je verkenner niet zou gebruiken om iets op de gps te zetten.
Kaarten direct in /Garmin, poi's in /POI en de rest in /GPX intern of sd maakt niet uit.
De door jou genoemde mappen zijn niet voor alle toestellen van toepassing en/of niet correct; daar begint het al mee..
Kaarten moeten in /Garmin, /Map of /.system (afhankelijk van toestel en bestandsnaam), poi's in /Gamin/Poi of in /Poi (ook weer afhankelijk van toestel) en gpx-bstanden in /Garmin/GPX.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
Re: osm kaarten
Ok, ik dacht dat het bij elk toestel hetzelfde was, maar dat is blijkbaar niet zo.
Met /gpx bedoelde ik voluit /garmin/gpx evenzo voor /poi
Met /gpx bedoelde ik voluit /garmin/gpx evenzo voor /poi
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.