Vandaag heb ik de fietsplanner ontvangen, en natuurlijk direct getest. In Amsterdam waar ik woon ontdekte ik al direct een vreemd gedrag bij een rondje Amsterdamse Bos. Ik werd aan de noordzijde van de Nieuwe Meer telkens met een enorme bocht door de wijk gestuurd, en soms helemaal terug langs de zuidzijde waar ik net vandaan kwam, terwijl er door Noordelijke Oeverlanden een prachtig fietspad loopt, nota bene met knooppunten en al.
Na inzoomen tot enkele meters zag ik wat er aan de hand was. Op N52 20.139 E4 49.686 zijn twee fietspaden onderbroken die doorlopend moeten zijn.
Als er in de planner meer van dit soort hiaten zitten krijg je inderdaad rare dingen voor je kiezen.
Ook ontdekte ik een ontbrekend stukje van N52 20.520 E4 49.252 naar N52 20.405 E4 49.299 dat door de gemeente ruim een jaar geleden is doorgetrokken. Erg actueel is de kaart dus ook niet.
De knooppunten in de Oeverlanden ontbreken ook.
Onderbroken fietspad
- benbolscher
- WayPoint relatie
- Berichten: 68
- Lid geworden op: 26 jul 2008 20:40
- Locatie: Amsterdam
- benbolscher
- WayPoint relatie
- Berichten: 68
- Lid geworden op: 26 jul 2008 20:40
- Locatie: Amsterdam
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer: