Ik was net eventjes aan het spelen met versie 1.60 van de fietskaart in Mapsource (6.15.6) en kreeg toen een raar stukje route te zien in de buurt van de Weerribben.
Ik kan dit reproduceren als ik een route teken van de Worstsloot, Schoterzijl (vlak bij knooppunt 26 N52 48.907 E5 48.752) en de Markeweg, Oldemarkt (N52 49.392 E5 59.631). Je ziet dan twee stukjes route, met daartussen een heel stuk niets. In de lengte beschrijving van de route lijkt dit maar een heel klein stukje te zijn. Met een paar expliciete via-punten is er wel een route te tekenen in dit gebied.
Om in Star Trek termen te spreken: het lijkt wel een Wormgat, waarbij je heel snel van het ene punt in het andere punt kunt komen
Wormgat in v1.60
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Niet helemaal 'warp-speed' maar hopelijk toch snel genoeg: met versie 1.61 is dit probleem opgelost. Zie http://forum.gps.nl/viewtopic.php?p=207759#207759
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp