Wegvallen straatnamen onroute
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 7
- Lid geworden op: 1 sep 2005 20:59
Wegvallen straatnamen onroute
Heeft soms iemand ook dit probleem dat als je de onroute fiets kaart aanzet op de colorado dat de straatnamen wegvallen mijn colorado is verder perfect maar dit is hoogst vervelend firmware is 1.90 dus ook daar ligt het niet aan bij waypoint zeggen ze dat ze het niet weten dus daar schiet ik ook niks mee op
Ik heb pas een garmin quest gekocht en kan hem al redelijk goed gebruiken alleen is mijn vraag kan ik de city maps allemaal in de quest laden of gaat dit alleen maar in delen zoals ik nu nederland erin heb gezet maar dit vond ik wel moelijk gaan
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2589
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Wegvallen straatnamen onroute
tip: benut de forumindeling
gebruiksvragen en - antwoorden staan in de Helpdesk
dan hebben anderen met een soortgelijke vraag er ook wat aan
dit forumdeel is bedoeld om nieuwe software aan te kondigen
gebruiksvragen en - antwoorden staan in de Helpdesk
dan hebben anderen met een soortgelijke vraag er ook wat aan
dit forumdeel is bedoeld om nieuwe software aan te kondigen