Snelwegen wordt niet genoemd.
Ik heb Onverharde Wegen en Hoofdwegen geen van beide aangevinkt.
geen geheugen, geen dorpjes i.c.m. Garmin Edge 705
-
- Berichten: 239
- Lid geworden op: 1 apr 2009 14:38
Ik begrijp niet waar dat ´niet opgenomen´ vandaan komt, want ik heb hierboven een screenshot geplaatst waar Holysloot op staat en je verteld dat de andere plaatsen die je noemt ook op de kaart staan.PreWarCar schreef:bedankt voor de toelichting (en de antw.-knop .Ik denk dat je gelijk hebt dat alleen gemeenten zijn opgenomen. Vind ik wel een ernstig gemis hoor. Heb je ook ervaring met de benelux france city navigator van garmin?
Het enige verschil met CityNavigator is dat je via ´Zoek -> Plaatsen´ in CN wel die kleine plaatsjes vindt (uitgezonderd Bovenkerk) en met de fietskaart niet. In de Oregon kan ik in CN via Waarheen -> Adressen wel Holysloot etc opgeven en in de fietskaart niet. In de fietskaart moet je de straatnaam opgeven en dan blijkt dat de kaart vindt dat de straat in Holysloot in Amsterdam ligt. Maar als ik zoek via 'Plaatsen' dan staat Holysloot wel in het lijstje.
Het is dus een verschil in de zoekfunctie maar niet dat de plaatsjes niet in de fietskaart opgenomen zouden zijn.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
ik kan met zoek , plaatsen gewoon Holysloot vinden met mijn 60CSx met fietskaart.
en met zoek adres vind ik inderdaad niet holysloot maar wel bloemendalergouw. (amsterdam)
en met zoek adres vind ik inderdaad niet holysloot maar wel bloemendalergouw. (amsterdam)
Laatst gewijzigd door HaWee op 31 mei 2010 17:45, 1 keer totaal gewijzigd.
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 239
- Lid geworden op: 1 apr 2009 14:38