Als ik van Stroe naar het havenplein (veerboot Texel) in Den Helder wil rijden (met de fiets - On Route Fietskaart), wordt ik over het marine terrein geleid in Den Helder! Mooie route en praktisch - als je in het bezit bent van een marine pas!
(Het stuk weg over het marine terrein is aangegeven als behorende tot het fietsnetwerk)
Als ik wegen of gebieden in Mapsourse ga aangeven via geavanceerd als te vermijden wegen of gebieden, houdt mijn Garmin toestel (60 GSX) daar dan ook rekening mee?? Bij verzenden data in Mapsourse staat hier geen mapje met bijbehorend aanvinkbaar hokje voor – of gaat deze informatie automatisch mee als ik data naar mijn toestel verstuur – bv routes of waypoints?
vermijden gebied / weg in Mapsourse
-
- Berichten: 7
- Lid geworden op: 19 jun 2009 20:37
- Locatie: Zwartsluis
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Helaas, te vermijden gebieden worden niet meegestuurd.
Je kunt waarschijnlijk door een paar strategisch te plaatsen tussenpunten een andere route dwingen omdat jij de weg weet maar voor mensen die daar niet bekend zijn: http://www.onroute.nl/page/mapreporter hier kun je fouten in de fietskaart melden zodat hij steeds beter word.
Je kunt waarschijnlijk door een paar strategisch te plaatsen tussenpunten een andere route dwingen omdat jij de weg weet maar voor mensen die daar niet bekend zijn: http://www.onroute.nl/page/mapreporter hier kun je fouten in de fietskaart melden zodat hij steeds beter word.
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 239
- Lid geworden op: 1 apr 2009 14:38
-
- Berichten: 7
- Lid geworden op: 19 jun 2009 20:37
- Locatie: Zwartsluis