Fouten in de veerponten
- Polling
- WayPoint relatie
- Berichten: 78
- Lid geworden op: 16 jan 2009 20:27
- Locatie: Heusden
- Contacteer:
Fouten in de veerponten
Ik ben in de onroute fietskaart nu al vier veerponten tegengekomen die niet worden meegenomen bij de routering. Ik heb dat bij mapreporter gemeld en wscht correcties af, maar het vergroot mijn vertrouwen niet, als ik een route ga maken, zal ik toch zelf uitgebreid kijken of er geen veerponten zijn die de route (veel) korter maken...
Mare Kassel Alem, over de Maas, Oostelijk van Den Bosch:
Twee pontjes bij Woudrichem, naar Gorinchem en Loevestein (de pont tussen Gorinchem en Sleeuwijk wordt wel meegenomen):
Bij de Biesbosch, Werkendam:
Mare Kassel Alem, over de Maas, Oostelijk van Den Bosch:
Twee pontjes bij Woudrichem, naar Gorinchem en Loevestein (de pont tussen Gorinchem en Sleeuwijk wordt wel meegenomen):
Bij de Biesbosch, Werkendam:
Laatst gewijzigd door Polling op 3 aug 2010 20:55, 1 keer totaal gewijzigd.
m.vr.gr.
PePo
PePo
-
- Berichten: 239
- Lid geworden op: 1 apr 2009 14:38
Das een typisch geval van jammer.flitslicht schreef:Ik heb er juist vaak last van dat ik 24/7 over een pontje gestuurd wordt dat alleen in het weekeinde of alleen 's zomers op zondagmiddag vaart.
Ik kijk van te voren op http://www.voetveren.nl/
Of je laadt het POI-bestand met de veerponten, dan kun je ook onderweg nog kijken: http://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=31061MPX-NL schreef:Ik kijk van te voren op http://www.voetveren.nl/
-
- Berichten: 239
- Lid geworden op: 1 apr 2009 14:38
Dat gebruik ik inderdaad ook en dat helpt, al fiets ik vaak een stuk zonder navigatie en laat me dan ergens heen navigeren vanuit een spontane ingeving.
Overigens vind ik het niet zo'n heel groot probleem, gezien de aantallen die er verkocht zullen worden kan je van de fietskaart niet de nauwkeurigheid van een auto navigatiesysteem verwachten.
Wat me opvalt in het veerpontenbestand is dat er naast de afslag van de A4 bij de Anderlechtlaan (Nieuwemeer) een pontje staat aangegeven dat er niet lijkt te zijn. Er is daar een talud van de snelweg met een slootje ernaast, maar een veerpont heb ik daarin niet kunnen vinden. Het gaat om een bestand dat je me een tijdje geleden hebt toegestuurd, dus het kan zijn dat die alweer verwijderd is uit de database.
Overigens vind ik het niet zo'n heel groot probleem, gezien de aantallen die er verkocht zullen worden kan je van de fietskaart niet de nauwkeurigheid van een auto navigatiesysteem verwachten.
Wat me opvalt in het veerpontenbestand is dat er naast de afslag van de A4 bij de Anderlechtlaan (Nieuwemeer) een pontje staat aangegeven dat er niet lijkt te zijn. Er is daar een talud van de snelweg met een slootje ernaast, maar een veerpont heb ik daarin niet kunnen vinden. Het gaat om een bestand dat je me een tijdje geleden hebt toegestuurd, dus het kan zijn dat die alweer verwijderd is uit de database.
Een navigatiesysteem voor een fiets moet juist nauwkeuriger zijn dan voor een auto, zo'n beetje tegen een topo aan. Een auto gaat doorgaans van de stad de snelweg op en in de buurt van de bestemming er pas weer af. Een (toer)fietser heeft het liefst rustige, autoluwe wegen en fietspaden. Die moeten er dan wel op staan, net zoals die pontjes over de rivieren.flitslicht schreef:Overigens vind ik het niet zo'n heel groot probleem, gezien de aantallen die er verkocht zullen worden kan je van de fietskaart niet de nauwkeurigheid van een auto navigatiesysteem verwachten.
Maw. lastiger te maken.
Frank
Colorado 300, eTrex 30, GPSmap 62, Oregon 700, een Santos Travelmaster 26 chromo fiets en iPhone, iPad & Macs
Colorado 300, eTrex 30, GPSmap 62, Oregon 700, een Santos Travelmaster 26 chromo fiets en iPhone, iPad & Macs
Als je dit pontje bedoelt: http://www.voetveren.nl/sub-overzicht/d ... H-0055.htm dan bestaat het nog steeds volgens de voetveren-site. Er staat een foto bij, dus misschien helpt dat bij het zoeken?flitslicht schreef:Wat me opvalt in het veerpontenbestand is dat er naast de afslag van de A4 bij de Anderlechtlaan (Nieuwemeer) een pontje staat aangegeven dat er niet lijkt te zijn. Er is daar een talud van de snelweg met een slootje ernaast, maar een veerpont heb ik daarin niet kunnen vinden.
Deze niet, maar wijzigingen zijn er altijd genoeg. Op mijn site staat altijd een bijgewerkte versie (met de laatste wijzigingen van de voetveren-site; op dit moment waren die op 2010-07-30 15:31:39 UTC).flitslicht schreef:Het gaat om een bestand dat je me een tijdje geleden hebt toegestuurd, dus het kan zijn dat die alweer verwijderd is uit de database.
- Mieldere
- WayPoint relatie
- Berichten: 237
- Lid geworden op: 14 jan 2005 20:17
- Locatie: Meerlo (Noord-Limburg)
- Contacteer:
Heb vorig jaar al een melding doorgegeven van het veerpontje in het Blitterswijckse Noord-Limburg bij tante jet aan de maas. Daar kun je met de fiets de maas oversteken, maar volgens de fietskaart ligt de oversteek een paar honderd meter terug. En als je die route dan volgt die wordt aangegeven dan kom je achter op de binnenplaats van een boerderij uit.
Peter
Peter
Om te kijken wat het weer in Meerlo is moet je naar www.mieldere.nl