Ontbreken van nummering bij de hoogtelijnen
-
- Berichten: 12
- Lid geworden op: 29 jul 2008 16:10
- Locatie: Nijverdal
Ontbreken van nummering bij de hoogtelijnen
Op mijn kaart worden wel de hoogtelijnen weergegeven, maar staat de hoogte die bij die lijn hoort niet in cijfers weergegeven, zoals je dat bij de TOPO NL wel hebt..
Is dit in deze kaart niet opgenomen, of heb ik iets niet goed gedaan??
Is dit in deze kaart niet opgenomen, of heb ik iets niet goed gedaan??
-
- Berichten: 12
- Lid geworden op: 29 jul 2008 16:10
- Locatie: Nijverdal
Nee, dit helpt niet. Probleem blijft bestaan. Heb hetzelfde stuk kaart erbij gezocht als op de screenshot; zie alle details, behalve dus die aanduiding bij de hoogtelijnen.....
keesm schreef:Op de site van de wandelkaart bij screenshots zie ik ze wel, zie hier
Wellicht wat verder inzoomen, of in Mapsource detail van gps aanzetten (Ctr+G).
Gr.
Kees
60Cx
Op mijn Oregon 300 zie ik bij het INzoomen vanaf zoom 120m en lager elke 5 meter hoogtelijn info met getal. 2,5 meter is wel zichtbaar maar zonder getal. Zoom ik daarna UIT blijft tot zoom 500m die getalsinfo zichtbaar en bij zoom 800m nog maar om de 10 meter en vanaf zoom 1,2k geen getals info meer zichtbaar. Wel staat alles op hoogste detail informatie!
Eddy
Forerunner 305, Edge 305, Colorado 300, Oregon 450, GPSmap 62s, Montana 650, Oregon 600, Oregon 750t
Forerunner 305, Edge 305, Colorado 300, Oregon 450, GPSmap 62s, Montana 650, Oregon 600, Oregon 750t
-
- Berichten: 12
- Lid geworden op: 29 jul 2008 16:10
- Locatie: Nijverdal
en als je hem in mapsource opent? wat zie je dan?
EddyG schreef:Op mijn Oregon 300 zie ik bij het INzoomen vanaf zoom 120m en lager elke 5 meter hoogtelijn info met getal. 2,5 meter is wel zichtbaar maar zonder getal. Zoom ik daarna UIT blijft tot zoom 500m die getalsinfo zichtbaar en bij zoom 800m nog maar om de 10 meter en vanaf zoom 1,2k geen getals info meer zichtbaar. Wel staat alles op hoogste detail informatie!
Ongeveer het zelfde. Bij het uitzoomen verdwijnt de numerieke informatie en de hoogte lijnen bij 1km. Daaronder dus om de 5 mtr info met om de 2,5 meter een hoogte lijn. Vanzelfsprekend staat de detailsetting op 'Highest'.
Eddy
Forerunner 305, Edge 305, Colorado 300, Oregon 450, GPSmap 62s, Montana 650, Oregon 600, Oregon 750t
Forerunner 305, Edge 305, Colorado 300, Oregon 450, GPSmap 62s, Montana 650, Oregon 600, Oregon 750t
-
- Berichten: 12
- Lid geworden op: 29 jul 2008 16:10
- Locatie: Nijverdal
vreemd hoor, ik kan zoomen wat ik wil.... krijg ze er niet voor.. ook niet bij details "highest"...........
EddyG schreef:Ongeveer het zelfde. Bij het uitzoomen verdwijnt de numerieke informatie en de hoogte lijnen bij 1km. Daaronder dus om de 5 mtr info met om de 2,5 meter een hoogte lijn. Vanzelfsprekend staat de detailsetting op 'Highest'.
Dat is erg vreemd. Installatie overnieuw doen? De info zit toch echt in de wandelkaart. Het computerscherm staat op 24 bits of hoger?
P.S. Ik heb MS versie 6.15.6, daar kan het ook nog aan liggen.
P.S. Ik heb MS versie 6.15.6, daar kan het ook nog aan liggen.
Eddy
Forerunner 305, Edge 305, Colorado 300, Oregon 450, GPSmap 62s, Montana 650, Oregon 600, Oregon 750t
Forerunner 305, Edge 305, Colorado 300, Oregon 450, GPSmap 62s, Montana 650, Oregon 600, Oregon 750t
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
-
- Berichten: 12
- Lid geworden op: 29 jul 2008 16:10
- Locatie: Nijverdal