Hallo allemaal,
Vandaag mijn Edge 705 eens uitgeprobeerd, ik liet een route berekenen Alphen a/d Rijn naar Scheveningen dit duurt heel erg lang. Na de berekening ben ik gaan fietsen, als hij dan gaat herberekenen omdat ik een afslag heb gemist is het helemaal mis nadat hij op 100% is blijft hij hangen en is er niets meer mee te beginnen. Een reset gedaan maar hij blijft herberekenen. Ook een lange route berekenen bijvoorbeeld naar Assen kan ik wel vergeten hij loopt vast. Ik werk met de Onroute fietskaart.
Onverharde wegen vermijden heb ik aangeklikt. Korte routes van ongeveer 10km gaat wel goed.
Weet iemand een oplossing?
Alvast bedankt
George
Berekenen route
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Heb je snelwegen vermijden aangeklikt? dan krijg je dit effect.
citaat van de FAQ van de fietskaart :
nr 1 met stip Het toestel zegt 'onvoldoende geheugen' en het rekenen duurt erg lang
- stel in op 'kortste afstand' (of 'afgelegde afstand')
- zorg dat 'snelwegen vermijden NIET is aangevinkt.
citaat van de FAQ van de fietskaart :
nr 1 met stip Het toestel zegt 'onvoldoende geheugen' en het rekenen duurt erg lang
- stel in op 'kortste afstand' (of 'afgelegde afstand')
- zorg dat 'snelwegen vermijden NIET is aangevinkt.
"Always Look on the Bright Side of Life"