Ik heb een dakota 20.
Hierin heb ik tracks opgeslagen en wil die overdragen op de mapsource.
Alleen de huidige track worden overgedragen.
Waarschijnlijk doe ik het niet correct, maar is er iemand die kan vertellen of dit mogelijk is.
Berry
Overdragen van een track
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Ik bedoelde [dakota]:\garmin\gpx\archive, maar vergat een haakje.
En daar wordt mee bedoeld (uiteraard moet je dakota verbonden zijn met je computer):
- op de drive die je dakota voorstelt
- daarop de map garmin
- daarin de map gpx
- daarin de map archive
- daarin een bestand 1.gpx enz.
alles te zien door te beginnen met "My computer" in bestand openen in MapSource.
En daar wordt mee bedoeld (uiteraard moet je dakota verbonden zijn met je computer):
- op de drive die je dakota voorstelt
- daarop de map garmin
- daarin de map gpx
- daarin de map archive
- daarin een bestand 1.gpx enz.
alles te zien door te beginnen met "My computer" in bestand openen in MapSource.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Die instelling is voor de tracklog, en daar maakt de tripteller geen gebruik van.
Vooral bij slechte ontvangst kan het toestel ten onrechte wat extra beweging detecteren. Als je beweegt resulteert dit niet in veel extra meters, maar bij stilstand wel. Bovendien gaat rust vaak samen met slechte ontvangst. 10% extra tijdens beweging is veel, maar als er een rust bij zit is het niet ongebruikelijk.
Vooral bij slechte ontvangst kan het toestel ten onrechte wat extra beweging detecteren. Als je beweegt resulteert dit niet in veel extra meters, maar bij stilstand wel. Bovendien gaat rust vaak samen met slechte ontvangst. 10% extra tijdens beweging is veel, maar als er een rust bij zit is het niet ongebruikelijk.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
10% minder staat er.
En ik vermoed dat dit te maken heeft met dat je ander tellen misschien overdrijft of dat de track word gelezen om de tripinfo te maken en uiteindelijk is de track/triplog een samenraapsel van punten met hemelsbreede lijnen die de weg lijkt te volgen, maar dat niet exact doen.
En ik vermoed dat dit te maken heeft met dat je ander tellen misschien overdrijft of dat de track word gelezen om de tripinfo te maken en uiteindelijk is de track/triplog een samenraapsel van punten met hemelsbreede lijnen die de weg lijkt te volgen, maar dat niet exact doen.
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Dit is een bekend probleem. De afstand in de tracklog klopt meestal wel.
Maar de triplog geeft vaak 10-20% te weinig aan. Er is een theorie dat dit komt omdat de Dakota/Oregon alleen de tripteller laat lopen boven een bepaalde snelheid, dit om te voorkomen dat de tripteller doorloopt als je stilstaat en de GPS aan het zwerven is(10m naar links 10m naar rechts etc).
Maar de triplog geeft vaak 10-20% te weinig aan. Er is een theorie dat dit komt omdat de Dakota/Oregon alleen de tripteller laat lopen boven een bepaalde snelheid, dit om te voorkomen dat de tripteller doorloopt als je stilstaat en de GPS aan het zwerven is(10m naar links 10m naar rechts etc).
Hans, Nuvi 760, Oregon 400T, Nuvi 2599 LMT-D