matige detailweergave wandelkaart
-
- Berichten: 23
- Lid geworden op: 29 jul 2009 19:43
matige detailweergave wandelkaart
Tussen de detailweergave van de Onroute wandelkaart in Basecamp of op mijn GPS (Oregon 400t) zit een enorm verschil. Ik dacht aan verkeerde instelling bij het uploaden van de kaart naar de GPS maar daar kan ik geen detailniveau instellen. Iemand een idee hoe dit op te lossen?
- LaRoseNoir
- WayPoint relatie
- Berichten: 1869
- Lid geworden op: 10 okt 2010 23:00
-
- Berichten: 23
- Lid geworden op: 29 jul 2009 19:43
- LaRoseNoir
- WayPoint relatie
- Berichten: 1869
- Lid geworden op: 10 okt 2010 23:00
maar daarmee schakel je volgens mij geen paden in of uit toch ?
als je maar blijft inzoomen moet elk pad op de kaart getoond gaan worden dacht ik.
als je maar blijft inzoomen moet elk pad op de kaart getoond gaan worden dacht ik.
Oregon 550 - Renault Carminat 2000 - Archos 5 - Nokia N900 - Nuvi 1690
OnRoute wandelkaart - CN Eur 2012.20 - OSM - papieren kaarten en natuurlijk... het ouderwetse Stratenboek !!
OnRoute wandelkaart - CN Eur 2012.20 - OSM - papieren kaarten en natuurlijk... het ouderwetse Stratenboek !!
-
- Berichten: 23
- Lid geworden op: 29 jul 2009 19:43
-
- Berichten: 23
- Lid geworden op: 29 jul 2009 19:43