Ik probeer een route te maken van punt A naar punt B met Topo Benelux. Echter geeft hij de route niet weer in Mapsource. Maar trekt 1 rechte lijn van punt A naar punt B.
Ik heb de voorkeuren ingesteld zoals in de beschrijving gegeven wordt.
Dus Automatische Route bepaling aangevinkt
Voertuig Fiets
Onverharde wegen uit gevinkt staan
Wat gaat er fout?
Topo Benelux geeft alleen rechte lijn?
Even voor de adressen erbij. Dat is misschien wel makkelijk
Dillenburgstraat 1 Delft
Rottebandreef 50 Bergschenhoek
Ik woon op geen van beide adressen. Het is een voorbeeld
Als ik trouwens een route maak van een adres is Delft naar een adres in Rijswijk krijg ik wel een nette route als ik de 2 waypoints in het scherm bereken route nogmaals selecteer. Doe ik dit niet krijg ik ook hierbij 1 rechte lijn. Het extra selecteren voor de route naar Bergschenhoek werkt dan weer niet???
ik doe vast iets niet goed?
Dillenburgstraat 1 Delft
Rottebandreef 50 Bergschenhoek
Ik woon op geen van beide adressen. Het is een voorbeeld
Als ik trouwens een route maak van een adres is Delft naar een adres in Rijswijk krijg ik wel een nette route als ik de 2 waypoints in het scherm bereken route nogmaals selecteer. Doe ik dit niet krijg ik ook hierbij 1 rechte lijn. Het extra selecteren voor de route naar Bergschenhoek werkt dan weer niet???
ik doe vast iets niet goed?
De opmerking van MarcusE is correct. In topo Benelux kun je geen adressen zoeken. Die opmerking over track tekenen kan ook correct zijn, maar kan ik niet beoordelen.
Nu heb ik even in City Navigator deze 2 adressen als waypoint ingevoerd en met deze 2 waypoints in CN een route gemaakt. So far so good. In Topo Benelux lukte me dat ook niet (rechte lijn). Andere plekken aanklikken op die kaart is geen probleem, geeft een route. Vanaf de omgeving Dillenburgstraat 1 Delft gaat het mis. Het eindpunt in Bergschenhoek niet. Als ik een ander punt rondom het adres in Delft aanklik om een route te maken lukt het ook niet.
Dus tot zover ga ik mee met Vanessa dat die routering aldaar niet werkt. Zal er nog eens verder onderzoek naar doen als ik er tijd voor heb. Vooralsnog een vreemd verschijnsel.
Gr.
Kees
Nu heb ik even in City Navigator deze 2 adressen als waypoint ingevoerd en met deze 2 waypoints in CN een route gemaakt. So far so good. In Topo Benelux lukte me dat ook niet (rechte lijn). Andere plekken aanklikken op die kaart is geen probleem, geeft een route. Vanaf de omgeving Dillenburgstraat 1 Delft gaat het mis. Het eindpunt in Bergschenhoek niet. Als ik een ander punt rondom het adres in Delft aanklik om een route te maken lukt het ook niet.
Dus tot zover ga ik mee met Vanessa dat die routering aldaar niet werkt. Zal er nog eens verder onderzoek naar doen als ik er tijd voor heb. Vooralsnog een vreemd verschijnsel.
Gr.
Kees
Ik zoek ook eerst de waypoints op met CN en ga dan pas naar de Topo Benelux. Ik ben geen track aan het tekenen. Ik selecteer de 2 waypoints en zeg maak route.
Van de dillenburgstraat navigeren naar Rijswijk gaat prima. Het is idd de kant van Bergschenhoek op wat fout gaat...
Maar kies ik een ander punt navigeert hij wel goed...
Van de dillenburgstraat navigeren naar Rijswijk gaat prima. Het is idd de kant van Bergschenhoek op wat fout gaat...
Maar kies ik een ander punt navigeert hij wel goed...
Ik heb net in Mapsource met de CN kaart de waypoints aangemaakt en de route gemaakt. Werd netjes berekend. Ben vervolgens overgeschakeld naar de Beneluxkaart, heb de route geselecteerd en op herberekenen geklikt. Route werd berekend.
De routeringsvoorkeuren heb ik dan wel op Auto/Motor staan en de voorkeur helemaal op snelwegen. Anders krijg ik ook een rechte lijn. Waarschijnlijk moet je daar kijken.
De routeringsvoorkeuren heb ik dan wel op Auto/Motor staan en de voorkeur helemaal op snelwegen. Anders krijg ik ook een rechte lijn. Waarschijnlijk moet je daar kijken.
Nüvi 760T / Oregon 450 / Nuvi 2460 LMT