Eh... even graven...
Dat kwam omdat we aanvankelijk, om de motorkaart te 'dwingen' de groene wegen te kiezen van de groenen wegen zowel de snelheid als de roadclass hebben verhoogd. Op een weg met een hogere snelheid komt de laatste aanwijzing 300 meter voor de afslag (er is dan ook meestal een uitvoegstrook).
Bijkomend nadeel was dat de aankomsttijdvoorspelling niet klopte.
We hebben daaraan gesleuteld en bij de actuele motorkaart gebruiken we voor die groene wegen de reeele snelheid en dat lost beide problemen op.
Ik vermoed dat er sprake is van een oude motorkaart, gelijktig met CN geactiveerd.
na 300 meter links of rechts
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: na 300 meter links of rechts
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Re: na 300 meter links of rechts
Als je het hebt over km's van tevoren aangeven van afslagen en daarna nog eens op 300 m "rechtsaf" dan is dat iets dat in elk geval op deze van motorkaarten gevrijwaarde Zumo werkt.... Erg irritant als je je eraan stoort.
Hoor soms wel 3x rechtsaf achter elkaar en als je dan net naast een weggetje rijdt is de verleiding soms groot.
Hoor soms wel 3x rechtsaf achter elkaar en als je dan net naast een weggetje rijdt is de verleiding soms groot.
garmin 2610 op RODE vfr vtec en zumo 660 op dezelfde motor.
Op het rechte stuk kan iedereen te hard. Het gaat om de bochten!
Op het rechte stuk kan iedereen te hard. Het gaat om de bochten!
Re: na 300 meter links of rechts
Was bij mij absoluut niet het geval, heb het onderweg gecheckt.Ik vermoed dat er sprake is van een oude motorkaart, gelijktig met CN geactiveerd.
Alleen CN Europe NT 2011.40 stond geactiveerd/aangevinkt.
Het betrof routes gereden in het Weserbergland in Duitsland.
Vaak kreeg ik de laatste stemgesproken aanwijzing op 400 meter voor de afslag (daarbij lettend op het blauwe afstandsveldje linksboven in het scherm).
En dan alleen "rechtsaf/linksaf slaan", dus niet " over ... meter rechtsaf/linksaf slaan"
Ik moet er wel bij zeggen dat ik niet de originele Nederlandse stemmen welke Garmin er bij levert heb gebruikt.
Zou dat een eventuele oorzaak kunnen zijn?
Lijkt mij sterk, maar goed je weet maar nooit.
Garmin Zumo 590 en TomTom Rider 550 op KTM 1290 Super Adventure/ Super Duke 1290 GT en in de auto.
Re: na 300 meter links of rechts
Lees dan even mijn tweede post in dit draadje.
FM schreef:Het kwam vroeger voor bij de On route kaart, en nu nog altijd bij rijden in het buitenland (Duitsland en Engeland bv).
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: na 300 meter links of rechts
Afgaande op wat Corbin eerder schreef:
Dit euvel hadden we ook een paar jaar terug. Ik meen vooral over de grens. Is weer goedgekomen.
ging ik er van uit dat het was opgelost.
Dit euvel hadden we ook een paar jaar terug. Ik meen vooral over de grens. Is weer goedgekomen.
ging ik er van uit dat het was opgelost.
Garmin Zumo 590 en TomTom Rider 550 op KTM 1290 Super Adventure/ Super Duke 1290 GT en in de auto.
Re: na 300 meter links of rechts
Vorig weekend in Duitsland gereden met de versie 2011.40 zonder dat het me opgevallen is. Of het nu weer terug is met 2012.10? Heb er nog niet mee gereden.
De mens lijdt het meest, door het verkeerd rijden, dat hij vreest.
Re: na 300 meter links of rechts
Ik heb hem alle een paar jaar en na de laatste kaart update is het me opgevallen.FM schreef:We dwalen af ...
Nog een vraagje aan NicoHD: Heb je de Zumo al lang ? Ik bedoel, had je ook eenvorige kaartversie, en kwamen toen de afslagen ook te vroeg ?
Maw, ligt het misschien aan de nieuwste kaartversie ?
Re: na 300 meter links of rechts
Dit probleem doet nu ook weer met kaarten NT 2016.1 en soms bij 350 meter.
gps up to date.
gps up to date.