beste
Op de zumo 660 staat herberekenen route op automatisch ingesteld.
Ik heb deze week een nieuwe kaartupdate gedaan maar gisteren tijdens het rijden van een gemaakte route kwam ik enkele keren van de route af door wegeniswerken. Ik kreeg direct de melding van "herberekenen" maar de route past zich niet aan en ook krijg ik geen begeleiding.
Is dit ergens een instelling dat moet gebeuren op de Zumo of op Basecamp
Ook als ik vanuit BaseCamp een route verzend naar de zumo krijg in de melding dat de route wordt herberekend omdat het kaartmateriaal niet overeenstemt met het kaartmateriaal van de zumo terwijl ik met de laatste updates zit van zowel het kaartmateriaal op de zumo als baseCamp
Kan er mij iemand een oplossing geven
Mvg
Carel Gruwez
Herberekenen route
Herberekenen route
vriendelijke groeten
Carel
Carel
Re: Herberekenen route
Het herberekenen bij route importeren is niet hetzelfde als het herberekenen bij het verlaten van een route.
Jou "probleem" heeft ook niets te maken met de kaart update. Dat staat hier los van
Het kan zijn dat het toestel je terug wilde sturen waar je vandaan kwam wat je dan soms slecht kunt zien.
Hoe ver liep de omleiding van de weg af, was het echt een omleiding of bleef de omleiding parallel aan de route lopen, bijv een noodweg door een weiland oid. Ging het ook niet goed toen je wat verder van de route afkwam?
De meeste motorrijders zetten het herberekenen in het toestel uit en zoeken zelf een route om bij afsluiting oid de route verderop weer op te pikken.
Jou "probleem" heeft ook niets te maken met de kaart update. Dat staat hier los van
Het kan zijn dat het toestel je terug wilde sturen waar je vandaan kwam wat je dan soms slecht kunt zien.
Hoe ver liep de omleiding van de weg af, was het echt een omleiding of bleef de omleiding parallel aan de route lopen, bijv een noodweg door een weiland oid. Ging het ook niet goed toen je wat verder van de route afkwam?
De meeste motorrijders zetten het herberekenen in het toestel uit en zoeken zelf een route om bij afsluiting oid de route verderop weer op te pikken.
Re: Herberekenen route
Beste
Ver van de gemaakte route was ik niet verwijderd, als ik bv vroeger van de route afwijk (zoals ook gisteren het geval was om een stad in te rijden om bv een drinkstop te doen) dan kreeg ik direct de melding herbereken en werd de route direct aangepast, (roze lijn), met begeleiding tot ik terug op de oorspronkelijke route zit of tot het daarop volgend viapunt. Gisteren kreeg ik wel de melding van herbereken maar geen aangepaste route
Ver van de gemaakte route was ik niet verwijderd, als ik bv vroeger van de route afwijk (zoals ook gisteren het geval was om een stad in te rijden om bv een drinkstop te doen) dan kreeg ik direct de melding herbereken en werd de route direct aangepast, (roze lijn), met begeleiding tot ik terug op de oorspronkelijke route zit of tot het daarop volgend viapunt. Gisteren kreeg ik wel de melding van herbereken maar geen aangepaste route
vriendelijke groeten
Carel
Carel
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Herberekenen route
Bij dat herberekenen na afwijken wordt herberekend naar het eerstvolgende viapunt. Vermoedelijk heeft dat viapunt in het omleidingsgebied gelegen.
Mogelijk was ook sprake van een nieuwe weg; die nog niet op de kaart staat: daar kan dan ook niet mee gerekend worden en dan kan het voorkomen dat je even geen roze lijn ziet.
Althans: da's een mogelijke verklaring; om echt een verklaring te geven 'moet je erbij zijn' als het gebeurt. Heb in alle jaren nog nooit meegemaakt dat er wel wordt gemeld dat herberekend wordt, maar dat dat niet gebeurt - lijkt me daarom onwaarschijnlijk dat dat hier zo is geweest.
Mogelijk was ook sprake van een nieuwe weg; die nog niet op de kaart staat: daar kan dan ook niet mee gerekend worden en dan kan het voorkomen dat je even geen roze lijn ziet.
Althans: da's een mogelijke verklaring; om echt een verklaring te geven 'moet je erbij zijn' als het gebeurt. Heb in alle jaren nog nooit meegemaakt dat er wel wordt gemeld dat herberekend wordt, maar dat dat niet gebeurt - lijkt me daarom onwaarschijnlijk dat dat hier zo is geweest.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Re: Herberekenen route
Beste
Alvast bedankt voor de uitleg
Zal dit nog eens controleren maar tijdens de rit ben ik een 3 tal keer van de route afgeweken en telkens kreeg ik de direct melding "herbereken" maar op het scherm geen aanduiding en ook geen begeleiding tot ik terug op mijn oorspronkelijke route was.
Ik ga eens een andere route inloggen en kijken wat het resultaat zal zijn
Alvast bedankt voor de uitleg
Zal dit nog eens controleren maar tijdens de rit ben ik een 3 tal keer van de route afgeweken en telkens kreeg ik de direct melding "herbereken" maar op het scherm geen aanduiding en ook geen begeleiding tot ik terug op mijn oorspronkelijke route was.
Ik ga eens een andere route inloggen en kijken wat het resultaat zal zijn
vriendelijke groeten
Carel
Carel