Niet via de weg
Niet via de weg
Ik krijg routes van mijn club die ik importeer in Basecamp (Apple) en volgens exporteer naar de Zumo 660. Na import moet ik bij de ingelezen route naar Wijzig en daarna Herberekenen. Op dat scherm zie ik namelijk "Niet via de weg", ik kies dan voor Snelste route. Doe ik dan niet, dan stuurt het me van waypoint naar waypoint ipv de bedoelde route. Alle instellingen in Basecamp en de zumo zijn goed (dwz: snelste route). Ik weet dat het fout gaat en dus corrigeer ik wel, maar ik begrijp niet warom ik dit heb, vroeger nooit last van gehad.Kaarten op beide apparaten zijn gelijk. Enige dat ik wel heb gedaan is de zumo soms in de auto gebruiken. Maar waarom dat een probleem zou opleveren? Wie heeft een idee?
- GPS Expert
- Berichten: 3299
- Lid geworden op: 24 jan 2013 22:41
- Locatie: Amsterdam, Apeldoorn, Havelte, Hilversum, Hoensbroek, Leusden, Privé les of GPS Helpdesk
- Contacteer:
Re: Niet via de weg
In BaseCamp worden de routes geïmporteerd en krijgen de activiteit die in de werkbalk bovenin scherm vermeld staat. Dat zal Direct zijn, in de zumo heeft dat Niet via de Weg of Offroad.
Echter de methode die je nu gebruikt werkt wel goed, zolang je de navigatie instellingen van de zumo goed hebt staan, conform zoals de club opgeeft.
Wijzig in de taakbalk de Direct naar Rijden of Motor en dan inladen in BaseCamp en verzenden naar zumo zonder bewerkingen.
Anders dien je elke route na te lopen volgens het "dupliceren", herberekenen, aanpassen principe.
Dupliceren in de vorm van spoor maken van route
De Activiteit in de route aan te passen en te laten berekenen.
Aanpassen route met invoegpotlood tot deze de track precies volgt.
En dan de route naar de zumo zenden.
Je kunt ook de track gebruiken als basis, dus nadat je de track hebt gemaakt deze naar de zumo verzenden en via Instellingen - Mijn gegevens de tracks importeren als route.
(dan tijdens rijden de instellingen; Herberekenen op Uit zetten, anders gaat het fout bij even fout rijden onderweg).
Echter de methode die je nu gebruikt werkt wel goed, zolang je de navigatie instellingen van de zumo goed hebt staan, conform zoals de club opgeeft.
Wijzig in de taakbalk de Direct naar Rijden of Motor en dan inladen in BaseCamp en verzenden naar zumo zonder bewerkingen.
Anders dien je elke route na te lopen volgens het "dupliceren", herberekenen, aanpassen principe.
Dupliceren in de vorm van spoor maken van route
De Activiteit in de route aan te passen en te laten berekenen.
Aanpassen route met invoegpotlood tot deze de track precies volgt.
En dan de route naar de zumo zenden.
Je kunt ook de track gebruiken als basis, dus nadat je de track hebt gemaakt deze naar de zumo verzenden en via Instellingen - Mijn gegevens de tracks importeren als route.
(dan tijdens rijden de instellingen; Herberekenen op Uit zetten, anders gaat het fout bij even fout rijden onderweg).
Marco
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Re: Niet via de weg
In Basecamp staat onder Activiteit -> motorfiets.
kennelijk heeft het iets met de overdracht te maken?
kennelijk heeft het iets met de overdracht te maken?
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Niet via de weg
Nee, niet helemaal. Dat activiteitenprofiel heeft te maken met de manier van een route berekenen. Daarin staan zaken als snelste tijd, kortste route, veerboten vermijden, enz.enz.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets