Meldingen bij het rijden van een Track
- Jaap van Maanen
- WayPoint relatie
- Berichten: 298
- Lid geworden op: 23 jan 2007 21:02
Meldingen bij het rijden van een Track
We hebben via myroute app een Track gemaakt en willen hem nu op 660 als track gaan rijden. Het probleem is dat er bij iedere afslag en melding in beeld verschijnt met "U nadert". Deze melding is beeldvullend, waardoor je de route niet meer ziet.
We hebben vorig jaar een hard reset gedaan van het toestel, maar het probleem blijft.
We hebben vorig jaar een hard reset gedaan van het toestel, maar het probleem blijft.
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Kan je een Track in een Zumo 660 rijden ??Jaap van Maanen schreef:We hebben via myroute app een Track gemaakt en willen hem nu op 660 als track gaan rijden.
Je moet hem door de 660 toch converteren naar een route ?
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- Jaap van Maanen
- WayPoint relatie
- Berichten: 298
- Lid geworden op: 23 jan 2007 21:02
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Je importeert een route als Triplog in plaats van routes. Daarna ga je naar Aangepaste routes en kun je de track rijden.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Dat gaat vanzelf.FM schreef:Je moet hem door de 660 toch converteren naar een route ?
Bij "aangepaste routes" vind je alleen routes! Je toestel heeft deze track automatisch voor je omgezet naar een route.Jaap van Maanen schreef:Daarna ga je naar Aangepaste routes en kun je de track rijden.
Krijg je dit probleem ook met een track gemaakt met BaseCamp?
MyRouteApp stopt zowel een route als een track in het GPX-bestand dat het creëert. Laad je niet per ongeluk de MRA-route in plaats van de door het toestel afgeleide route van de MRA-track?
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Zoals Javawa aangeeft rijd je dus geen track, maar een route.Jaap van Maanen schreef:Je importeert een route als Triplog in plaats van routes. Daarna ga je naar Aangepaste routes en kun je de track rijden.
Heeft je probleem er niet mee te maken dat je meerdere kaarten actief hebt ?
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Ik zat eerder te denken aan een route met "harde" viapunten (vandaar de vraag over de MRA-route). Controleren of er meerdere kaarten tegelijk aan staan kan echter geen kwaad. Zet er altijd maar eentje tegelijk aan!
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Inderdaad, de problemen lijken eerder daarmee in verband te staan.JaVaWa schreef:Ik zat eerder te denken aan een route met "harde" viapunten (vandaar de vraag over de MRA-route).
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- Jaap van Maanen
- WayPoint relatie
- Berichten: 298
- Lid geworden op: 23 jan 2007 21:02
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
We importeren een Track via Triplog en rijden deze als Track. Geen idee hoe de Garmin de conversie doet. Maar bij iedere afslag verschijnt de melding.
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Krijg je naast deze meldingen op het scherm dan ook nog gesproken aanwijzingen?Jaap van Maanen schreef:We importeren een Track via Triplog en rijden deze als Track. Geen idee hoe de Garmin de conversie doet. Maar bij iedere afslag verschijnt de melding.
- Mike Schenk
- WayPoint relatie
- Berichten: 366
- Lid geworden op: 4 apr 2008 22:47
- Locatie: Den Haag
- Contacteer:
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Wat voor een melding is dat?Jaap van Maanen schreef:We importeren een Track via Triplog en rijden deze als Track. Geen idee hoe de Garmin de conversie doet. Maar bij iedere afslag verschijnt de melding.
Als je daadwerkelijk op een track navigeert is de melding iets als "over 200 meter 30 graden in oostelijke richting".
Als het een melding is met een afslagnummer, straatnaam, bestemming, etc. dan navigeer je geen track maar een route (die best gegenereerd kan zijn uit een track).
Garmin Zumo 350 | Kawasaki Versys 650 2015
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Een ZUMO 660 kan niet navigeren op basis van een track. Er wordt door ZUMO's altijd een route gebruikt om te navigeren. Wat tegenwoordig wel gebruikelijk is is een track in het toestel laden en deze (laten) omzetten naar een route.
Zie de video van Hans Vaessen over dit onderwerp.... het uitleg over het omzetten begint bij 4:55 minuten.
Klik hier voor de video
Zie de video van Hans Vaessen over dit onderwerp.... het uitleg over het omzetten begint bij 4:55 minuten.
Klik hier voor de video
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- Jaap van Maanen
- WayPoint relatie
- Berichten: 298
- Lid geworden op: 23 jan 2007 21:02
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
We gaan binnenkort even kijken (toestel van vriend). We gebruiken de manier zoals die in de video wordt besproken, waarbij de track wordt geïmporteerd. We hebben echter gezien, dat de verkeerde kaarten in het toestel staan, nl. Centraal en Oost Europa. Ik verwacht dat het probleem hiermee te maken heeft.
- Mike Schenk
- WayPoint relatie
- Berichten: 366
- Lid geworden op: 4 apr 2008 22:47
- Locatie: Den Haag
- Contacteer:
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Waarom zijn dat de verkeerde kaarten? De Garmin kaart Centraal Europa bevat ook Nederland.
EDIT: Ik zit nog even verder te kijken. De Zumo 660 blijkt wel met tracks te kunnen navigeren. Dan doet de kaart er niet toe. En klopt het dat je een "U NADERT" melding krijgt waarbij je alleen de richtingsverandering te zien krijgt. En niet de onderliggende kaart want een track gebruik je juist in gebieden waar geen goede kaart van beschikbaar is.
Als de route gewoon over wegen gaat, kun je dus beter de track omzetten in een route en die route gebruiken.
EDIT: Ik zit nog even verder te kijken. De Zumo 660 blijkt wel met tracks te kunnen navigeren. Dan doet de kaart er niet toe. En klopt het dat je een "U NADERT" melding krijgt waarbij je alleen de richtingsverandering te zien krijgt. En niet de onderliggende kaart want een track gebruik je juist in gebieden waar geen goede kaart van beschikbaar is.
Als de route gewoon over wegen gaat, kun je dus beter de track omzetten in een route en die route gebruiken.
Garmin Zumo 350 | Kawasaki Versys 650 2015
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Re: Meldingen bij het rijden van een Track
Ja, het was de reden om een 660 indertijd aan te schaffen. Je kunt namelijk een AllRoad route rijden met aanwijzingen. Helaas (net als bij de 590) is dat niet bullet-proof. Dus de 660 heel snel weer verkocht.Mike Schenk schreef:... De Zumo 660 blijkt wel met tracks te kunnen navigeren. ...
Beter: rugged smartphone + Osmand
BMW R60/Steib, xChallenge, xCountry, 1150GS
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+