geheugenuitbreiding wordt niet herkend
Re: geheugenuitbreiding wordt niet herkend
In mijn Zumo 660 zit een 8Gb SD-kaart, op deze SD-kaart staat gmapsup1 van 4.083.264 kb via Express op 13-10-19 geïnstalleerd, volledig Europa.
Ducati Multistrada Enduro 1200 met Zumo 660 en echtgenote volgt op een Monster 796
- tony rave
- WayPoint relatie
- Berichten: 2113
- Lid geworden op: 1 dec 2004 14:33
- Locatie: View over Baltic Sea
Re: geheugenuitbreiding wordt niet herkend
Bedankt voor het opfrissen van mijn geheugen.
Had het eerder gelezen maar weer vergeten, destijds wel geprobeerd of de 60 een 'gmapsup1' accepteert, helaas niet.
Ja, ook iets om in de gaten te houden.
GB of GiB, zeker als je dan bij Giga komt scheelt het nogal wat (zo'n kleine 74 Megabits, als ik het goed heb) of er 1000 of 1024 in een Kilo gaan.
Laatst gewijzigd door tony rave op 8 aug 2020 16:39, 1 keer totaal gewijzigd.
Ж MapSource ► route-creatie ║ directe-route + track ► GPSMap's 60CSx, 79S, 276Cx (probleemloos)║BaseCamp ► databeheer Ж
Re: geheugenuitbreiding wordt niet herkend
ik heb een sd kaartje van 16gb class 4 besteld, hopelijk lukt het dan
- tony rave
- WayPoint relatie
- Berichten: 2113
- Lid geworden op: 1 dec 2004 14:33
- Locatie: View over Baltic Sea
Re: geheugenuitbreiding wordt niet herkend
Met betrekking tot mijn eerdere bericht van 7 aug 2020 21:44.
Bij de MotoRoute_OSM kaart update van gisteren bleek de verdeling weer anders uit te pakken.
In die vorige afbeelding zie je 2 bestanden voor de 'EU kaart'. Ik heb er eerder ook al eens 3 gehad (2 grote en 1 kleine).
De recente data update, inmiddels wel iets groter geworden, werd nu door MapInstall verdeeld over zelfs 4 bestanden. Het zou ook in 3 gepast hebben, waarom toch 4 ervan gemaakt ? Maar geen probleem, het werkt weer prima (276Cx).
Bij de MotoRoute_OSM kaart update van gisteren bleek de verdeling weer anders uit te pakken.
In die vorige afbeelding zie je 2 bestanden voor de 'EU kaart'. Ik heb er eerder ook al eens 3 gehad (2 grote en 1 kleine).
De recente data update, inmiddels wel iets groter geworden, werd nu door MapInstall verdeeld over zelfs 4 bestanden. Het zou ook in 3 gepast hebben, waarom toch 4 ervan gemaakt ? Maar geen probleem, het werkt weer prima (276Cx).
Ж MapSource ► route-creatie ║ directe-route + track ► GPSMap's 60CSx, 79S, 276Cx (probleemloos)║BaseCamp ► databeheer Ж