Beste WayPoint relatie,
Wij zijn altijd op zoek naar wegen om onszelf te verbeteren om daarmee onze klanten steeds beter van dienst te kunnen zijn. In dit kader is een enquête op gezet.
De enquête gaat over de services die WayPoint biedt en over de ervaringen die klanten met deze services en hun product(en) hebben. De enquête is gericht op gebruikers van 'outdoor'- en motor GPS toestellen die het toestel minimaal 1 maand in hun bezit hebben.
'Outdoor' GPS toestellen zijn alle water- en schokbestendige Garmin, Magellan en Mio toestellen alsook andere merken. Enkele voorbeelden: de Oregon-serie, de Edge-serie, de GPSMAP-serie, de Montana-serie, de Forerunner-serie, de Zumo-serie en de Nuvi 510 en 550.
Motor GPS Toestellen zijn bijvoorbeeld de Zumo-serie en de TomTom Rider serie maar ook de Garmin Montana, Quest, en Streetpilot series.
De enquête is opgezet door Steven Fokkens in samenwerking met WayPoint. Steven is een student Technische Bedrijfskunde aan de Technische Universiteit Eindhoven en tevens oud werknemer bij WayPoint Vessem. Dit onderzoek zal de kern van zijn master-scriptie vormen waarmee hij spoedig hoopt af te studeren.
De enquête is volledig anoniem en duurt 15 tot 20 minuten. Om u te bedanken voor de moeite, krijgt u €10,- korting op een cursus naar keuze bij WayPoint (zie http://www.gps.nl/cursus/) wanneer u de enquête heeft in gevuld.
Alvast hartelijk dank!
De enquete is te vinden onder de volgende link:
http://www.gps.nl/enquete.html