Probleem met route maken met meerdere punten
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 11 apr 2015 16:58
Probleem met route maken met meerdere punten
In Basecamp kan ik met de 'routemaker' de eerste lijn trekken en die verschijnt in paars, echter als ik vervolgens een tweede punt wil maken door te klikken, vervalt de eerste lijn. Ik kan dus eigenlijk nooit een volledige route maken in Basecamp. Ik heb de laatste versie geinstalleerd dus dat kan het niet zijn.
Kan iemand me aangeven wat er verkeerd kan zijn? Zelf bij een nieuwe installatie blijft het probleem bestaan.
Groet,
Rick
Kan iemand me aangeven wat er verkeerd kan zijn? Zelf bij een nieuwe installatie blijft het probleem bestaan.
Groet,
Rick
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
Je moet geen lijn trekken maar punt voor punt je gewenste route aanklikken dan werkt het.
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
Ik zou hier beginnen op WayPoint TV: https://www.youtube.com/watch?v=LQY2FzX4e58
BMW R60/Steib, xChallenge, xCountry, 1150GS
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
Het gaat hier niet om een beginnersfout:
Ik heb gisteren met Rick meegekeken en er gebeurde echt iets vreemds. Bij eerste viapunt werd er keuriig een route berekend van startpunt naar eerste viapunt; na toevoegen tweede via verdween de hele routelijn.
Op een mac ernaast met zelfde versie BC en zelfde handeling werkte het wel goed.
Heb dit zelf niet eerder gezien, maar heb ook geringe ervaring met de mac. Vandaar ook mijn advies de vraag hier te posten; in de hoop dat het iemand bekend voor komt.
Maar mogelijk dat de oplossing ligt in opnieuw installeren BC.
Ik heb gisteren met Rick meegekeken en er gebeurde echt iets vreemds. Bij eerste viapunt werd er keuriig een route berekend van startpunt naar eerste viapunt; na toevoegen tweede via verdween de hele routelijn.
Op een mac ernaast met zelfde versie BC en zelfde handeling werkte het wel goed.
Heb dit zelf niet eerder gezien, maar heb ook geringe ervaring met de mac. Vandaar ook mijn advies de vraag hier te posten; in de hoop dat het iemand bekend voor komt.
Maar mogelijk dat de oplossing ligt in opnieuw installeren BC.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
Ik heb wel wat meer ervaring met de Mac, maar zoiets heb ik nog nooit gezien...
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
Heb je het programma met een AppCleaner o.i.d. verwijderd?
Zo nee, dat alsnog doen dan verwijder je ook de plist.
Dat wil nog wel eens helpen.
Daarna BaseCamp vanaf de website van Garmin downloaden (en niet via de apps-winkel).
Vervolgens installeren.
Succes.
Zo nee, dat alsnog doen dan verwijder je ook de plist.
Dat wil nog wel eens helpen.
Daarna BaseCamp vanaf de website van Garmin downloaden (en niet via de apps-winkel).
Vervolgens installeren.
Succes.
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 11 apr 2015 16:58
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
Heb gezocht maar kan geen plist vinden. Enig idee hoe deze precies zou moeten heten?
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
com.Basecamp.plist staat in user/bibliotheek/preferences/
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
Als je de AppCleaner gebruikt had dan hoefde je niet te zoeken want dit programma toont je dan de bestanden die je moet deleten. De oplossing van Mgent mag er ook zijn maar dan weet je nooit of er misschien nog meer gerelateerde bestanden zijn aangemaakt die ook weg kunnen.
Re: Probleem met route maken met meerdere punten
Ik gebruik ook steeds appcleaner, ben je zeker dat alles weg is. En, je kan niet het verkeerde bestand verwijderen.
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.