Hoe is het mogelijk dat ik sommige plaatsen niet kan vinden in deze kaarten met de adres zoek optie
ik zoek b.v. in de plaats oene in nederland een adres als ik echter bijd e plaats Oene ingeef komt hij met allerlei suggesties als oestgeet e.d. maar oenen kan hij niet vinden
is dit een bug in de kaarten?
onroute topo kaarten
- Hans K1200 RS
- WayPoint relatie
- Berichten: 109
- Lid geworden op: 22 apr 2005 20:32
- Locatie: Vaassen
onroute topo kaarten
BMW K1200GT zumo XT
GPSMap 60CSx voor de ATB
nuvi 2460 lmt voor in de auto
groeten uut Voassen
GPSMap 60CSx voor de ATB
nuvi 2460 lmt voor in de auto
groeten uut Voassen
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: onroute topo kaarten
misschien omdat Oene in de gemeente Epe ligt?
Zoek dat adres eens in Epe.
Zoek dat adres eens in Epe.
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Hans K1200 RS
- WayPoint relatie
- Berichten: 109
- Lid geworden op: 22 apr 2005 20:32
- Locatie: Vaassen
Re: onroute topo kaarten
Daar heb ik ook al aan gedacht maar dit werkt ook niet omdat er in Epe ook een dorpsstraat is
vind het vooral vreemd dat dit soort plaatsen niet in een topo kaart te vinden zijn maar wel in de gewone NT kaarten
vind het vooral vreemd dat dit soort plaatsen niet in een topo kaart te vinden zijn maar wel in de gewone NT kaarten
BMW K1200GT zumo XT
GPSMap 60CSx voor de ATB
nuvi 2460 lmt voor in de auto
groeten uut Voassen
GPSMap 60CSx voor de ATB
nuvi 2460 lmt voor in de auto
groeten uut Voassen
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: onroute topo kaarten
City Navigator en Google Maps vinden de Dorpsstraat in Oene als je naar de Dorpsstraat in Epe laat zoeken.
Google Maps komt ook nog met de suggestie Dorpstraat in Vaassen.....
Tja, en waarom vind de ene kaart de ene plaats wel en een andere kaart diezelfde plaats niet? Simpel omdat het verschillende kaarten zijn.....
Google Maps komt ook nog met de suggestie Dorpstraat in Vaassen.....
Tja, en waarom vind de ene kaart de ene plaats wel en een andere kaart diezelfde plaats niet? Simpel omdat het verschillende kaarten zijn.....
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: onroute topo kaarten
Een topo kaart is niet echt bedoelt voor gewone navigatie. Daar zijn de NT kaarten voor. De topo kaarten zijn meer gericht op recreatie, bijvoorbeeld wandelen en fietsen door de bossen.Hans K1200 RS schreef:Daar heb ik ook al aan gedacht maar dit werkt ook niet omdat er in Epe ook een dorpsstraat is
vind het vooral vreemd dat dit soort plaatsen niet in een topo kaart te vinden zijn maar wel in de gewone NT kaarten
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: onroute topo kaarten
Bijvoorbeeld Onroute Wandelkaart kan alleen op niveau van Plaatsnaam zoeken. Straten/huisnummers niet.
Als je bijvoorbeeld overstapt op Openfietsmap (OFM), die kan dat wel. Of je zet die kaart erbij op je gps. Kun je de database gebruiken van de OFM-kaart.
In de Onroute Wandelkaart zit wel een database met straatnamen, maar die is niet gekoppeld aan de kaart. Als je de kaart bijv. in Mapsource bekijkt zie je dat elke straat de naam "Straat" heeft. Iets algemeens. Als je de zoekfunctie gebruikt kun kun je de Dorpsstraat in Oene kiezen, echter druk je dan op Zoeken dan krijg je een melding dat dit niet gevonden kan worden. Alleen op Plaatsnaam=Oene zoeken lukt wel met deze kaart.
Veel topo-kaarten, ook die van Garmin, kunnen niet zoeken op gedetailleerde straatnamen/huisnummers. Het zijn tenslotte ook topografie-kaarten (landschapskenmerken) en geen wegenkaarten (snel van A>B via een route/adressen).
@Hans: welke Onroute bedoel je en in combinatie met de 60Csx? (dat geeft weer een andere uitdaging met meerdere kaarten)
Als je bijvoorbeeld overstapt op Openfietsmap (OFM), die kan dat wel. Of je zet die kaart erbij op je gps. Kun je de database gebruiken van de OFM-kaart.
In de Onroute Wandelkaart zit wel een database met straatnamen, maar die is niet gekoppeld aan de kaart. Als je de kaart bijv. in Mapsource bekijkt zie je dat elke straat de naam "Straat" heeft. Iets algemeens. Als je de zoekfunctie gebruikt kun kun je de Dorpsstraat in Oene kiezen, echter druk je dan op Zoeken dan krijg je een melding dat dit niet gevonden kan worden. Alleen op Plaatsnaam=Oene zoeken lukt wel met deze kaart.
Veel topo-kaarten, ook die van Garmin, kunnen niet zoeken op gedetailleerde straatnamen/huisnummers. Het zijn tenslotte ook topografie-kaarten (landschapskenmerken) en geen wegenkaarten (snel van A>B via een route/adressen).
@Hans: welke Onroute bedoel je en in combinatie met de 60Csx? (dat geeft weer een andere uitdaging met meerdere kaarten)