kleine wijziging van het programma
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
kleine wijziging van het programma
Een kleine wijziging van het programma:
In het programma staat vermeld dat Waypoint eindpunt is en dat we van daar uit met de boot richting Mölke gaan. Waarschijnlijk gaan we echter toch rechtstreeks met motor/auto naar 't Mölke.
De reden is dat de boottocht op en neer, incl. in- en uitstappen, een half uur in beslag neemt. Het aantal deelnemers is echter zodanig dat de boot minimaal tweemaal op en neer zou moeten varen. Wetend dat de boot spoedig na 19.00 weer op een andere bestemming moet zijn zet dat het tijschema te zeer onder druk.
Daarbij komt dat:
- de flexibliteit voor mensen die zelf hun vertrekmoment willen bepalen (eerder of later) een stuk minder wordt
- de kans bestaat dat het weer zodanig is dat je na de GPS-tocht weinig voelt voor een aansluitende boottocht.
Echter:
de aanlegsteiger ligt pal aan de plek waar de BBQ plaatsvindt. Ook na aankomst op 't mölke, danwel op een later tijdstip tot 19.00 uur, zal de boot tochten/tochtjes (al naar gelang de wensen) over de Regge maken. Ergo: de boot wordt niet geschrapt, maar vanwege het aantal deelnemers en het (mogelijke) weer wel de logistieke afhankelijkheid ervan.
De route als zodanig wordt niet aangepast: 't molke is vlakbij en makkelijk te vinden (bovendien als waypoint in de mps-file opgenomen).
In het programma staat vermeld dat Waypoint eindpunt is en dat we van daar uit met de boot richting Mölke gaan. Waarschijnlijk gaan we echter toch rechtstreeks met motor/auto naar 't Mölke.
De reden is dat de boottocht op en neer, incl. in- en uitstappen, een half uur in beslag neemt. Het aantal deelnemers is echter zodanig dat de boot minimaal tweemaal op en neer zou moeten varen. Wetend dat de boot spoedig na 19.00 weer op een andere bestemming moet zijn zet dat het tijschema te zeer onder druk.
Daarbij komt dat:
- de flexibliteit voor mensen die zelf hun vertrekmoment willen bepalen (eerder of later) een stuk minder wordt
- de kans bestaat dat het weer zodanig is dat je na de GPS-tocht weinig voelt voor een aansluitende boottocht.
Echter:
de aanlegsteiger ligt pal aan de plek waar de BBQ plaatsvindt. Ook na aankomst op 't mölke, danwel op een later tijdstip tot 19.00 uur, zal de boot tochten/tochtjes (al naar gelang de wensen) over de Regge maken. Ergo: de boot wordt niet geschrapt, maar vanwege het aantal deelnemers en het (mogelijke) weer wel de logistieke afhankelijkheid ervan.
De route als zodanig wordt niet aangepast: 't molke is vlakbij en makkelijk te vinden (bovendien als waypoint in de mps-file opgenomen).
Laatst gewijzigd door Hans Vaessen op 29 sep 2006 19:11, 2 keer totaal gewijzigd.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
werkzaamheden op de route (op woensdag)
Hallo Hans,
naar het e-mailadres tour@gps.nl heb ik een mapsource bestand gestuurd van de route met daarop aangegeven de wegwerkzaamheden die vandaag (ook zaterdag ?) bezig waren.
Veel plezier zaterdag,
vr gr Henk de Ruiter
naar het e-mailadres tour@gps.nl heb ik een mapsource bestand gestuurd van de route met daarop aangegeven de wegwerkzaamheden die vandaag (ook zaterdag ?) bezig waren.
Veel plezier zaterdag,
vr gr Henk de Ruiter
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Heel attent, dank je! De opbrekingen waren inmiddels inderdaad gesignaleerd en Peter werkte al aan een nieuwe versie; ik zal hem jouw file doormailen.
Nogmaals dank, en jammer dat je er niet bij kunt zijn!
Voor de anderen: ik zal in dit forum melden als er een bijgestelde route geplaatst is.
Nogmaals dank, en jammer dat je er niet bij kunt zijn!
Voor de anderen: ik zal in dit forum melden als er een bijgestelde route geplaatst is.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Bedenk ook dat a.s. zaterdag de afslag Rijssen op de A1 hoogstwaarschijnlijk (weer) is afgesloten voor wegwerkzaamheden.
Een afslag eerder nemen dus. Komende vanuit het westen is dat Holten - Markelo, en dan via Holten richting Rijssen en dan richting Wierden. Als je de goeie afslag mist, en het is inderdaad afgesloten, dan is het minimaal 20km omrijden...
Vanuit de andere kant ga ik er van uit dat men de weg wel kent oftewel binnendoor langs Delden/Goor, of via Almelo of Bornerbroek - Enter rijden.
Als je niet van plan was om via de A1 te gaan, dan is er geen probleem.
Een afslag eerder nemen dus. Komende vanuit het westen is dat Holten - Markelo, en dan via Holten richting Rijssen en dan richting Wierden. Als je de goeie afslag mist, en het is inderdaad afgesloten, dan is het minimaal 20km omrijden...
Vanuit de andere kant ga ik er van uit dat men de weg wel kent oftewel binnendoor langs Delden/Goor, of via Almelo of Bornerbroek - Enter rijden.
Als je niet van plan was om via de A1 te gaan, dan is er geen probleem.
- motorbeer
- WayPoint relatie
- Berichten: 382
- Lid geworden op: 22 jul 2004 19:55
- Locatie: Koudekerk aan den Rijn
Vraagje van een "gediplomeerd"beginneling. Het valt mij op dat begin en eind punt precies hetzelfde punt zijn. Enige tijd geleden had ik dat met een route, niet van mijzelf, ook. Dat gaf als 'probleem' dat toen ik de route opriep op de GPS bij dat punt ik volgens die GPS op 25 mtr van het punt was aan het "einde"van de route, dat was ook de enige gesproken aanwijzing die ik kreeg. Op dat moment had ik eigenlijk nog 340 km te gaan. Ik moest gokken welke kant uit ik moest beginnen. Eerst gokte ik verkeerd en zag dat ik van het 'eind' af reed. Omgedraaid, de route opgereden en alles klopte. Al hadden ze in Duitsland zomaar ineens de nodige weg werkzaamheden op de route gelegd.
Of te wel hoe weet ik welke kant om ik moet beginnen??
Anne
Of te wel hoe weet ik welke kant om ik moet beginnen??
Anne
276C op een blauwe CapoNord en op een zwarte Santos SAM; Montana 600 op ...........
1000 km voor een goed doel; de RubberButt. In 2015 een nieuwe editie; volg http://www.aprilia-riders.nl/agenda/rubberbutt voor het laatste nieuws.
1000 km voor een goed doel; de RubberButt. In 2015 een nieuwe editie; volg http://www.aprilia-riders.nl/agenda/rubberbutt voor het laatste nieuws.
- Folkishpeter
- WayPoint relatie
- Berichten: 515
- Lid geworden op: 10 mar 2004 11:27
- Locatie: Enschede
- R107 Marc
- WayPoint relatie
- Berichten: 138
- Lid geworden op: 25 mei 2004 21:13
- Locatie: Flevoland/Lelystad
- Contacteer:
Beste Wurtel, Hans,
Laat even weten aangaande de A1 wegwerkzamheden hoe het zit!
ik kom uit Richting Amsterdam dus de A1, geld de wegopbreking voor deze aanrij route?
Dank voor bericht.
Groeten,
marc.
Laat even weten aangaande de A1 wegwerkzamheden hoe het zit!
ik kom uit Richting Amsterdam dus de A1, geld de wegopbreking voor deze aanrij route?
Dank voor bericht.
Groeten,
marc.
Mercedes Benz 450SL, Chevrolet Nubira en Suzuki Alto met SP 2610 met CNv9, / 2720 met versie lifetime update 2014.40. Waarom 'n SP2610 en SP2720 kijk hier: http://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=1127
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Yep, die opbreking geldt voor de aanrijroute van de meesten.
Op dit moment niet meer concreet bekend, maar voorlopig advies: neem afslag Holten en laat de gps een omrijroute berkenen voor 5km.
We zullen proberen morgenavond op forum en tour.gps.nl te actualiseren.
Op dit moment niet meer concreet bekend, maar voorlopig advies: neem afslag Holten en laat de gps een omrijroute berkenen voor 5km.
We zullen proberen morgenavond op forum en tour.gps.nl te actualiseren.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- dikkie dik
- Berichten: 57
- Lid geworden op: 31 mei 2004 12:33
- Locatie: leusden
- motorbeer
- WayPoint relatie
- Berichten: 382
- Lid geworden op: 22 jul 2004 19:55
- Locatie: Koudekerk aan den Rijn
Dat werkt wel als ik thuis ben, maar onderweg wordt het minder. Tenminste dat had ik met die ene route, dan heeft 'Truus' het even moeilijk.dikkie dik schreef:anne bij de geschreven aanwijzingen in je route properties staan de straatnamen daaraan kun je vrij snel zien welke kant de route opgaat
Anne
276C op een blauwe CapoNord en op een zwarte Santos SAM; Montana 600 op ...........
1000 km voor een goed doel; de RubberButt. In 2015 een nieuwe editie; volg http://www.aprilia-riders.nl/agenda/rubberbutt voor het laatste nieuws.
1000 km voor een goed doel; de RubberButt. In 2015 een nieuwe editie; volg http://www.aprilia-riders.nl/agenda/rubberbutt voor het laatste nieuws.
- dikkie dik
- Berichten: 57
- Lid geworden op: 31 mei 2004 12:33
- Locatie: leusden
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
- motorbeer
- WayPoint relatie
- Berichten: 382
- Lid geworden op: 22 jul 2004 19:55
- Locatie: Koudekerk aan den Rijn
Als je de 'route rol' pagina bedoelt, die heb ik ook. Maar die ene keer zat ik ook daar al aan het eind. Hebben we het wel over onder de koffie eventueel.dikkie dik schreef:bij de sp3 werkt dat onderweg ook hoor door op de page knop te drukken hoe dat bij die van jou werkt weet ik niet
Anne
276C op een blauwe CapoNord en op een zwarte Santos SAM; Montana 600 op ...........
1000 km voor een goed doel; de RubberButt. In 2015 een nieuwe editie; volg http://www.aprilia-riders.nl/agenda/rubberbutt voor het laatste nieuws.
1000 km voor een goed doel; de RubberButt. In 2015 een nieuwe editie; volg http://www.aprilia-riders.nl/agenda/rubberbutt voor het laatste nieuws.