Hallo,
bij de technische gegevens van de 276 staat o.a. "50 omkeerbare routes ". Hoe moet ik dat "omkeerbaar " interpreteren, want ik vind in het toestel geen enkele mogelijkheid om een ingeladen route om te keren !
Alvast bedankt voor de reacties.
Groetjes,
Johan
omkeerbare routes
omkeerbare routes
Montana 600 op Honda Deauville
Als de 278 het niet kan, dan de 276 ook niet, want qua functies zijn beide toestellen zo goed als identiek, dacht ik. Een vriend van mij heeft er ook al zitten op zoeken en ook niks gevonden. Dan zullen we er ons maar bij neerleggen dat het niet mogelijk is, en de routes eerst op de pc omkeren en inladen in het toestel.
In ieder geval bedankt voor de snelle reactie !
Groetjes,
Johan
In ieder geval bedankt voor de snelle reactie !
Groetjes,
Johan
Montana 600 op Honda Deauville
- Peerke
- WayPoint relatie
- Berichten: 319
- Lid geworden op: 2 jan 2006 22:13
- Locatie: Uden (Brabantse Land)
Re: omkeerbare routes
Dit heeft betrekking op tracks. Je kunt b.v. van gereden rit de opgeslagen track in de 278 vastleggen oder een naam. Je kunt dan later eventueel deze track omdraaien. Wat ook kan is b.v. tracks van routes laden en die vastleggen. V.w.b. het rijden kun je die ook omdraaien.johan s. schreef:Hoe moet ik dat "omkeerbaar" interpreteren
Greetz, Peerke
GPSMAP® 276Cx op een Triumph Tiger Explorer 1200
Voorheen: GPSMap 278C en Streetpilot 2610 Perfect Pilot Red
Voorheen: GPSMap 278C en Streetpilot 2610 Perfect Pilot Red
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
Of als je een Directe route (dus niet autogerouteerde route) laad vanuit mapsource.Ed Kats schreef:In mijn 278 kan dit alleen bij Routes gemaakt op het toestel zelf
Bij ingeladen Route's lukt het idd niet
(ik neem aan dat dit ook geldt voor de 276)
Stel je hebt een mooie motor route, dan in mapsource de routering op Direct zetten, herberekenen (dan zie je punten en lijnen) en daarna in je toestel laden.
Tijdens kiezen navigeren van route word gevraagd of je via de weg wilt, Ja dus en dan berekend de 27x vanzelf de route over de weg. Bij afwijkende instellingen in je toestel kan dit ook een wat afwijkende route geven, maar als je voldoende tussenpunten hebt, gaat het goed.
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Slim, Marco
Dacht ik ook slim te zijn:
het zou dan ook moeten kunnen met een reeds ingeladen Route:
- herberekenen (directe route van maken)
- omkeren (nu mag dat dus wel)
- nogmaals herberekenen (korste of snelste)
maar helaas kan ik die 2e herberekening niet tevoorschijn toveren (en ook niet 'Route Opslaan' en dan herberekenen)
Vind dit wel vreemd want herberekenen moet eigenlijk altijd kunnen . . .
(misschien eens in het echie proberen ipv binnenshuis)
Groetjes, Ed
Dacht ik ook slim te zijn:
het zou dan ook moeten kunnen met een reeds ingeladen Route:
- herberekenen (directe route van maken)
- omkeren (nu mag dat dus wel)
- nogmaals herberekenen (korste of snelste)
maar helaas kan ik die 2e herberekening niet tevoorschijn toveren (en ook niet 'Route Opslaan' en dan herberekenen)
Vind dit wel vreemd want herberekenen moet eigenlijk altijd kunnen . . .
(misschien eens in het echie proberen ipv binnenshuis)
Groetjes, Ed
GPSmap 278, CityNavigator NT2011.1, OnRoute 2010, Dakota 20, Metroguide V9, Topo NL - B - D - F - A - CH - GB