vanuit huis naar startpunt route
Moderator: GPStracks
vanuit huis naar startpunt route
Ik heb op mijn Zumo 550 een route staan, bijvb. van startpunt B naar eindpunt C. Ik vertrek van huis (punt A), nu geef ik de Zumo de opdracht om de route te gaan rijden, maar hij navigeerd mij niet naar de startpunt B, bij sommige routes doet hij het wel, en andere weer niet? hoe los ik dit op, ligt dit aan de route? of aan de instellingen van de Zumo?
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Het zou kunnen zijn dat je van huis uit naar het punt gestuurd wordt wat het dichtste bij je huis ligt.
Dus als toevallig het punt B dicht bij is zal je daar naar toe gestuurd worden, maar als een willekeurig ander punt dichterbij ligt wordt je naar dat andere punt gestuurd.
Dit kan je ondervangen door met behulp van Mapsource een aanloop route te maken naar het startpunt.
Omdat ik niet van toevalligheden hou maak ik vrijwel altijd met Mapsource aangepaste routes en aanloop routes.
Dus als toevallig het punt B dicht bij is zal je daar naar toe gestuurd worden, maar als een willekeurig ander punt dichterbij ligt wordt je naar dat andere punt gestuurd.
Dit kan je ondervangen door met behulp van Mapsource een aanloop route te maken naar het startpunt.
Omdat ik niet van toevalligheden hou maak ik vrijwel altijd met Mapsource aangepaste routes en aanloop routes.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Ik begrijp dat je het kan ondervangen door een aanlooproute te maken in Mapsource, maar misschien wil ik het mjzelf te gemakkelijk maken, maar het bevreemd mij dat bij de ene route de Zumo me wel naar de startpunt B begeleid en de andere niet. En als het makkelijk kan !!! Hij stuurd mij ook niet naar bijvb. het dichtsbijzijnde punt, ik moet zelf maar zien hoe ik bij het startpunt kom, of ik moet op de Zumo een route invoeren naar het startpunt! Ik heb een groot aantal routes in de Zumo staan, en als ik onverwachts wel wil rijden, en ik pak een willekeurige route, dan is het prettig dat hij mij direct naar startpunt B stuurd. Als ik weet dat ik in Mapsource iets aan de route moet veranderen, dan loop ik gewoon op een vrije dag alle routes even na om te veranderen.
Ik heb de Zumo 550 nu 3 jaar, en het blijft me ook nog altijd verbazen dat je er geen staat op kan maken.
Er zijn 3 mogelijkheden:
Hij vraagt of je naar het startpunt van de route wil navigeren
Hij vraagt niets
Hij begint spontaan de route te herberekenen vanaf de plaats waar je bent.
Ik vermoed dat die 3e optie zich alleen kan voordoen als je op automatisch herberekenen staat.
Maar ik heb nog altijd geen logica gevonden waarom hij één van de 2 andere opties kiest.
Om heel eerlijk te zijn: het valt maar zelden voor dat ik een route activeer als ik nog niet ter plekke ben. Ik navigeer zelf naar het startpunt of laat een route naar het startpunt in Mapsource berekenen.
Er zijn 3 mogelijkheden:
Hij vraagt of je naar het startpunt van de route wil navigeren
Hij vraagt niets
Hij begint spontaan de route te herberekenen vanaf de plaats waar je bent.
Ik vermoed dat die 3e optie zich alleen kan voordoen als je op automatisch herberekenen staat.
Maar ik heb nog altijd geen logica gevonden waarom hij één van de 2 andere opties kiest.
Om heel eerlijk te zijn: het valt maar zelden voor dat ik een route activeer als ik nog niet ter plekke ben. Ik navigeer zelf naar het startpunt of laat een route naar het startpunt in Mapsource berekenen.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2593
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: vanuit huis naar startpunt route
Tip: gebruiksvragen en -antwoorden zijn te vinden in de Helpdesk, bijvoorbeeld hier.
Daar zijn er ook andere gebruikers mee geholpen.
Daar zijn er ook andere gebruikers mee geholpen.
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Om zelf naar startpunt te navigeren zie:
http://www.youtube.com/garmintv#p/c/737 ... CgT8AuU7AQ
Grtz. Eric
http://www.youtube.com/garmintv#p/c/737 ... CgT8AuU7AQ
Grtz. Eric