Converteer probleem met POI Loader
Converteer probleem met POI Loader
Hallo,
Ik loop tegen het volgende probleem aan tijdens het converteren van bestanden met POI loader.
Het volgende krijg ik te zien op mijn scherm met alle bestanden die ik wil converteren, alleen op verschillende regels uiteraard. (Sorry maar printscreen werkte niet)
---------------------------
POI Loader
---------------------------
Er bevindt zich een fout in de gegevensindeling op regel 1032 van bestand C:\Users\kees\Desktop\Garmin\POI\ACSI 2011/ACSI 2011.csv. De gegevens vóór deze fout worden geschreven, maar latere gegevens in dit bestand kunnen niet worden gelezen.
---------------------------
OK ---------------------------
Zoals jullie zien heb ik in dit geval 1031 bestanden geconverteerd i.p.v 8408
Herkend iemand dit en weet een oplossing?
Ik heb het ook geprobeerd te kopieren naar een Excel bestand en dan regel 1032 op te zoeken maar dat mislukt.
Groeten,
Kees
Ik loop tegen het volgende probleem aan tijdens het converteren van bestanden met POI loader.
Het volgende krijg ik te zien op mijn scherm met alle bestanden die ik wil converteren, alleen op verschillende regels uiteraard. (Sorry maar printscreen werkte niet)
---------------------------
POI Loader
---------------------------
Er bevindt zich een fout in de gegevensindeling op regel 1032 van bestand C:\Users\kees\Desktop\Garmin\POI\ACSI 2011/ACSI 2011.csv. De gegevens vóór deze fout worden geschreven, maar latere gegevens in dit bestand kunnen niet worden gelezen.
---------------------------
OK ---------------------------
Zoals jullie zien heb ik in dit geval 1031 bestanden geconverteerd i.p.v 8408
Herkend iemand dit en weet een oplossing?
Ik heb het ook geprobeerd te kopieren naar een Excel bestand en dan regel 1032 op te zoeken maar dat mislukt.
Groeten,
Kees
Re: Converteer probleem met POI Loader
Je kan het met een texteditor openen wordpad ofzo en dan de foute ascii vervangen.
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Re: Converteer probleem met POI Loader
Splashy,splashy schreef:Je kan het met een texteditor openen wordpad ofzo en dan de foute ascii vervangen.
De ASCI is in dit geval een naam van campings, zoals je ook de ADAC e.d hebt.
Nadat ik een map had gemaakt van de ASCI gaf die aan dat er 8408 POI's waren.
Na het converteren naar een gpi bestand geeft hij dus aan dat er maar 1031 POI's beschikbaar zijn.
De regel waar het fout ging is niet te vinden, dus de fout te herstellen gaat zo niet makkelijk.
Groet,
Kees
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
Re: Converteer probleem met POI Loader
Met een tekstbestand kun je de ASCII teksten (ja 2x II) inlezen. Gebruik bv Notepad++ en laad het bestand in de tekst editor en ga naar de foute regel.
ASCII is een computertekst formaat, ASCI is iets met duitse campings
ASCII is een computertekst formaat, ASCI is iets met duitse campings
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Re: Converteer probleem met POI Loader
@rstckees
Snap je antwoord over ascii niet, je hebt mijn antwoord gequote, al zou er asci staan dan nog had je het blijkbaar goed begrepen, afgezien van dat, misschien weet je zelf een beter antwoord?
Notepad++ gaat het mogelijk beter mee.
Snap je antwoord over ascii niet, je hebt mijn antwoord gequote, al zou er asci staan dan nog had je het blijkbaar goed begrepen, afgezien van dat, misschien weet je zelf een beter antwoord?
Notepad++ gaat het mogelijk beter mee.
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
Re: Converteer probleem met POI Loader
Kan je het orginele bestand van ACSI hier posten zodat iemand er een blik op kan werpen?
Een csv bestand zou gewoon moeten openen in Excel, wat lukt er niet?
Een csv bestand zou gewoon moeten openen in Excel, wat lukt er niet?
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2595
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Converteer probleem met POI Loader
rstckees: gebruik de helpdesk, bijvoorbeeld hier kijken meer mensen mee
Het advies-deel van het forum is bedoeld voor iedereen die aanschaf van een GPS overweegt maar nog niet weet welk toestel het meest geschikt is.
Dit deel is dus NIET voor gebruiksvragen; zie daarvoor de HELPDESK
Het advies-deel van het forum is bedoeld voor iedereen die aanschaf van een GPS overweegt maar nog niet weet welk toestel het meest geschikt is.
Dit deel is dus NIET voor gebruiksvragen; zie daarvoor de HELPDESK
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Converteer probleem met POI Loader
Erik, je hebt gelijk maar je citaat klopt niet
dit is niet het advies deel maar het route POI sharing deel
Om routes, tracks en dergelijke te delen - NIET voor vragen, daarvoor is de HELPDESK hierboven
dit is niet het advies deel maar het route POI sharing deel
Om routes, tracks en dergelijke te delen - NIET voor vragen, daarvoor is de HELPDESK hierboven
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Converteer probleem met POI Loader
Even een oud topic bovenhalen
Ik gebruik de laatste tijd de website SCDB.info voor hun database van flitspalen in europa op m'n Zumo.
Ik ervaar regelmatig de foutmelding van topicstarter, meestal een soort "%"-teken of iets dergelijks dat in de naam van de flitspaal staat en dus een foutmelding geeft. Heeft er iemand een overzicht van de tekens die dergelijke foutmelding kunnen geven?
Ik kan namelijk de aangegeven fout door POI-loader, in regel 2 blijkbaar,niet terugvinden:
* Regel 2 van het GPX-bestand:
<gpx xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" creator="Flits2gpx 2.1" version="1.1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.garmin.com/xmlschemas/GpxExtensions/v3 http://www.garmin.com/xmlschemas/GpxExt ... ionsv3.xsd http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
* Dit GPX-bestand werd aangemaakt uit van het CSV-bestand via het Flits2gpx-programmatje
In het betrokken CSV-bestand is dit regel 2:
5.66372,51.01139,"Rtg. Dilsen, KM 24.65","[3761]"
Alle tips zijn welkom! Een overzicht van probleemtekens zou handig zijn, want de CSV-bestanden zijn tientallen pagina's lang. Met een overzicht kan ik steeds automatisch zoeken en vervangen
Met dank!
Ik gebruik de laatste tijd de website SCDB.info voor hun database van flitspalen in europa op m'n Zumo.
Ik ervaar regelmatig de foutmelding van topicstarter, meestal een soort "%"-teken of iets dergelijks dat in de naam van de flitspaal staat en dus een foutmelding geeft. Heeft er iemand een overzicht van de tekens die dergelijke foutmelding kunnen geven?
Ik kan namelijk de aangegeven fout door POI-loader, in regel 2 blijkbaar,niet terugvinden:
* Regel 2 van het GPX-bestand:
<gpx xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" creator="Flits2gpx 2.1" version="1.1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.garmin.com/xmlschemas/GpxExtensions/v3 http://www.garmin.com/xmlschemas/GpxExt ... ionsv3.xsd http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
* Dit GPX-bestand werd aangemaakt uit van het CSV-bestand via het Flits2gpx-programmatje
In het betrokken CSV-bestand is dit regel 2:
5.66372,51.01139,"Rtg. Dilsen, KM 24.65","[3761]"
Alle tips zijn welkom! Een overzicht van probleemtekens zou handig zijn, want de CSV-bestanden zijn tientallen pagina's lang. Met een overzicht kan ik steeds automatisch zoeken en vervangen
Met dank!
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Converteer probleem met POI Loader
Het is niet zo eenvoudig aan te geven welke tekens wel, en welke niet gebruikt mogen worden. Ten eerste moet de gebruikte tekenset juist zijn (UTF-8); dit is relevant zodra er letters met accenten in het bestand voorkomen. Verder mogen in een XML-bestand (wat gpx eigenlijk is) een aantal bepaalde tekens niet voorkomen in de waardes. Dit zijn <, >, &, ' en "
De dubbele aanhalingstekens in het CSV-bestand echter zijn bedoeld om de data "bij elkaar" te houden; die worden als het goed is niet overgenomen in het gpx-bestand.
Kun je mij het csv- en het gpx-bestand mailen? Dan zal ik eens kijken wat de oorzaak is, en of het nodig is om Filts2gpx aan te passen.
info apenstaartje javawa punt nl
De dubbele aanhalingstekens in het CSV-bestand echter zijn bedoeld om de data "bij elkaar" te houden; die worden als het goed is niet overgenomen in het gpx-bestand.
Kun je mij het csv- en het gpx-bestand mailen? Dan zal ik eens kijken wat de oorzaak is, en of het nodig is om Filts2gpx aan te passen.
info apenstaartje javawa punt nl
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Converteer probleem met POI Loader
bedankt javawa, ik doe dit komend weekend, voorlopig héél druk op het werk
ik vind het vreemd dat ik overal tekens als ¨<> enzo zie opduiken in de csv, maar enkel bij éénbepaalde krijg ik nu de fout. Maar ik laat het jou even proberen, ik mail je zodra mogelijk, bedankt alvast!
ik vind het vreemd dat ik overal tekens als ¨<> enzo zie opduiken in de csv, maar enkel bij éénbepaalde krijg ik nu de fout. Maar ik laat het jou even proberen, ik mail je zodra mogelijk, bedankt alvast!
Re: Converteer probleem met POI Loader
mail verstuurd, alvast bedankt voor je expertise!
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Converteer probleem met POI Loader
Dat van die regel 2 begrijp ik niet helemaal; de fout zat ergens anders...
Het probleem was de aanwezigheid van de tekens < en >.
Als je de meest recente versie van Flits2gpx had gebruikt, dan had je er geen last van gehad... Even updaten dus.
Het probleem was de aanwezigheid van de tekens < en >.
Als je de meest recente versie van Flits2gpx had gebruikt, dan had je er geen last van gehad... Even updaten dus.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Converteer probleem met POI Loader
Inderdaad je hebt gelijk! De eerste keer dat het mij niet lukte, ik moet leren controleren op updates dus!
Perfect gelukt deze keer, vriendelijk bedankt!
Perfect gelukt deze keer, vriendelijk bedankt!